وبلاگ

شخصیت های کارتونی در اسباب بازی

Cartoon characters in toys | شرکت هدهد

در سال های گذشته هزاران شخصیت های کارتونی در اسباب بازی متفاوت، مهمان خانه‌های ما شده‌اند و همه ما با برخی از آن‌ها خندیدیم و با بعضی از آن‌ها گریه کردیم.

دراین ‌بین صدها شخصیت های کارتونی در اسباب بازی وجود دارند که هیچوقت از یاد ما پاک نخواهد شد. شخصیت‌هایی کارتونی که فقط  با فکر کردن به اسم آن‌ها خاطر ها بسیار زیادی جلوی چشم‌های ما نقش خواهد بست.

شخصیت های کارتونی در اسباب بازی، انتخاب جذاب ترین ترین شخصیت های انیمیشنی اصلا کار راحتی نیست. شخصیت‌های جذاب کارتونی هر شخص با شخص دیگری فرق دارد و هر فرد عاشق یک سری از شخصیت‌های کارتونی خلق شده می‌شود، که در طول زندگی خود آنها را دیده است.

اما این وجود کارتون های هم هستند که نه ‌تنها یک شخصیت از کاراکترهای آن که دو یا چند شخصیت از آن‌ها می‌توانستند در این فهرست قرار بگیرند.

شخصیت های کارتونی در اسباب بازی، تصمیم گرفتیم با اشاره یک یا چند تا از کاراکترهای اصلی فهرست را مرتب کنیم و در توضیحات اشاره کوچکی به سایر شخصیت‌های محبوب آن نیز داشته باشیم.

مطالعه بیشتر: روانشناسی اسباب بازی کودکان

شخصیت های کارتونی در اسباب بازی

شخصیت های کارتونی در اسباب بازی

انواع شخصیت های کارتونی و اسباب بازی

باب اسفنجی

باب اسفنجی یکی از شخصیت‌های محبوب و موردعلاقه کودکان و حتی بزرگسالان است. اسباب بازی شانسی باب اسفنجی این شخصیت جذاب است، تا فرزند شما را در دنیای جذاب تخیلات غرق کند.

مطالعه بیشتر  صنعت جعبه‌ های شانسی

اسباب بازی با کیفیت های متفاوت و بالا در کنار اسباب بازی‌های مناسب دیگر برای کودکان شخصیت های جذاب قرار گرفته‌اند تا دنیای تخیلات را زنده کنند.

دنیایی پراز هیجان ذوق و خلاقیت شادی را که می‌تواند ساعت‌ها کودکان شما را سرگرم کرده و هدف و ابتکار را به آنها هدیه کند.

شما می‌توانید جهانی متفاوت را برای کودکان خود شبیه سازی کرده و اسباب بازی های شانسی را به نوع دیگر در جهانی واقعی بازسازی کنید. اسباب بازی باب اسفنجی فوق العاده عالی بوده چون این اسباب بازی جذاب و مورد علاقه کودکان است.

بچه رئیس

این انیمیشن های کارتونی آمریکایی با نام اصلی << بچه رئیس>>، با کارگردانی تام مک گراث و توسط کمپانی دریم ‌ورکس ساخته شده است.

پیام اصلی این فیلم «فرزندآوری» است. به گونه ای که بیننده خود را به آوردنِ فرزند دوم و چندم تشویق می کند. اصل ماجرا این گونه است. که بچه رئیس، قهرمان داستان است.

او انسانی بالغ وعاقل اما در قد و قواره یک بچه است که توسط یک کارخانه بچه سازی ساخته شده است.

او وارد زندگی یک خانواده سه نفره شده تا در پوشش فرزندی برای آنان یک مأموریت مخفی را به انجام برساند، طبق آمار، در زندگی خانوده ها سگ ها جای بچه ها را گرفته اند و والدین به جای آنکه عشق خود را برای فرزندانشان خرج کنند حیوانات خانگی را جایگزین کودکان می کنند.

بچه رئیس باید با کشف کردن یک پروژه تجاری که می خواهد سگی جدید را وارد بازار کند، با این فعالیت فریبکارانه مقابله نماید. این تفکر برای جامعه امروز آمریکا به شدت مورد نیاز است، آمریکا و کشورهای غربی با یک آسیب خطرناک روبرو شده اند.

مطالعه بیشتر  محبوب‌ترین شخصیت های کارتونی و اسباب بازی

خانواده ها و زوج های جوان در این کشور و کشورهای دیگر به دلایل مختلف، دیگر حاضر به فرزندآوری نیستند، پس شیب نمودار جمعیتی بیشتر کشورها به سمت کهنسالی پیش می رود.

بیشتر بخوانید: نحوه انتخاب اسباب بازی مناسب کودک

شخصیت های کارتونی در اسباب بازی

شخصیت های کارتونی در اسباب بازی

بازی با عروسک های شخصیت انیمیشنی باعث تقویت چه مهارت هایی می شود؟

شخصیت های کارتونی در اسباب بازی، کودکان در هنگام بازی بیش از هر زمان دیگری مهارت های زندگی را می آموزند. بازی با عروسک های شخصیت های کارتونی نیز انواع مهارت های متفاوتی را تقویت می کند از جمله اینکه:

کودکان قدرت توانایی صحبت کردن و شرح دادن ماجرا ها و داستان ها را پیدا می کنند.

حس عاطفی در کودکان زنده و افزایش داده می شود.

کودکان به این درک می رسند که هر چی می بینند در جهانی واقعی در دستان آن ها قرار می گیرد.

در بازی با عروسک ها، کودکان تعامل اجتماعی با همسالان خود را یاد می گیرند.

با خرید عروسک شخصیت های انیمیشنی  قوه ی تخیل و داستان پردازی کودکان افزایش داده می شود.