شرکت تولیدی بازرگانی هدهد از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را در عرصه فروش کالاها در عنوان های اسباب بازی، پوکه های خالی، بدلیجات و… شروع و تا سال ۱۳۹۶ با رویه قبل فعالیت خود را ادامه داد. از سال ۱۳۹۶ به بعد شرکت تصمیم گرفت بعضی از کالا هایی که از چین وارد میشدند را تولید کند و با توجه به تغییرات اقتصادی به وجود آمده توانست تمام محصولات را با همان کیفیت ولی قیمت کاملاً رقابتی و پایین تر از محصولات چینی تولید کند لذا با این تغییر سیاست به سرعت پیشرفت کرد و توانست با اشتغال زایی و ایجاد بیش از ۴۰۰ فرصت شغلی و همچنین جلوگیری از خروج ارز کمک شایانی به این صنعت در کشور ایفا کند.

هم اکنون مجموعه هدهد توانسته است با تولید بیش از ۲۰۰ نوع پوکه و اسباب بازی شانسی سهم چشمگیری از بازار این نوع محصولات را در اختیار داشته باشد و با شروع صادرات به کشور های خاورمیانه این امید را پیدا کرده که از بازار جهانی نیز سهم خود را در این صنعت کسب و بتواند برای کشور عزیزمان ارز آوری نیز داشته باشد و خود را به تولیدکنندگان ارشد جهانی این نوع کالاها برساند.

چرا انتخاب شرکت هدهد

شرکت هدهد همواره در تلاش بوده که بتواند خدمات خود را با بالاترین استاندارد های روز دنیا به مشتریان خود ارائه دهد. از جمله این خدمات که همیشه مورد توجه همراهان این شرکت بوده است قیمت پایین محصولات ، کیفیت بالای کالای تولید شده ،گارانتی و مرجوع محصولات بدون قید و شرط، ارسال به موقع محصولات برای تولید کنندگان می توان اشاره کرد. همچنین فرهنگ سازمانی این مجموعه همواره بر پایه صداقت و اکرام مشتری بنا شده است. رعایت موارد مذکور و تبدیل آنها به قانون درون سازمانی و باعث شده که شرکت هدهد در اولویت انتخاب خریداران باشد.

گارانتی محصولات

شرکت تولیدی بازرگانی هدهد برای رفاه مشتریان خود، تمهیدات زیر را در نظر گرفته است که بتواند رضایت شما عزیزان را جلب و خدمات خود را هر روز بهبود بخشد چرا که همواره الویت کاری مجموعه تولید بازرگانی هدهد جلب رضایت مشتری با فروش بدون قطعی است، یعنی زمانی که کالا به خریداران فروخته می‌شود، تایم دقیق ارسال و خدمات پس از فروش به ایشان اعلام خواهد شد تا بتوانند قبل از 

برای اینکه بتوانید از خدمات گارانتی محصولات ما استفاده کنید، حتماً این نکته را در نظر داشته باشید که از زمان دریافت کالا توسط مشتری ۲۴ تا ۴۸ ساعت فرصت دارید که هر نوع خرابی یا کسری را به واحد فروش و پشتیبانی اعلام کنید تا بعد از بررسی، کالای شما مرجوع و یا کسری برای شما ارسال شود.

مرجوع بار توسط مشتری با رعایت نکات زیر بدون قید و شرط پذیرفته میشود و تمامی هزینه های مرجوع در صورتی به عهده ی شرکت میباشد که که خرابی یا شکستگی یا هر نوع نقص در کالا از طرف مجموعه باشد. در صورت مرجوع بار با عنوان مسائلی از قبیل عدم فروش کالا یا تعویض بار، تمام هزینه های حمل و مرجوع بار به عهده ی مشتری است.

نمادهای اعتماد مجموعه هدهد

as241