اخبار

مقاله جدید toyworld

مقاله جدید toyworld

مقاله جدید toyworld شرکت در (ویژگی اسباب بازی‌های نوزادان) در ماه ژوئن.

مقاله جدید toyworld شامل یک ویژگی درباره آخرین روندها و محصولات در دسته‌ی اسباب‌بازی‌ های نوزادان و لگو ها خواهد بود.

مجله Toy World یک نگاه ژرف به آخرین اسباب‌ بازی‌ های نوزادان که خرده‌فروشان باید امسال موجود کنند، خواهد داشت، همچنین با تامین‌ کنندگان اصلی اسباب‌ بازی‌ های نوزادان و سازندگان در مورد روندهای برجسته و آینده این دسته گفت‌ و گو خواهد کرد.

ویژگی های اسباب بازی نوزادی

از برندهای قدیمی که توسط والدین مورد اعتماد هستند تا اسباب‌ بازی‌ هایی که در توسعه مهارت‌ های اساسی نوزادان جوان کمک می‌کنند، ویژگی حاوی بسیاری از آخرین محصولات معرفی شده برای فصل آینده خواهد بود.

مقاله جدید toyworld تنها یکی از چهار دسته‌ که در شماره ژوئن پوشش داده خواهد شد است، که شامل اسباب‌ بازی‌ های دوچرخه، موتور، اسکیت‌بورد و اسباب‌بازی‌های کودک، هنر و صنایع دستی و عملیات‌گرهای اکشن و اسباب‌بازی‌های بزرگسالان است، به همراه ویژگی‌های معمول ما از جمله بخش مکالمه، نامه از آمریکا، ادعاها، تمامی آخرین اخبار صنعتی و انواع گفت‌وگوهای اختصاصی.

تبلیغ‌کنندگان مقاله جدید toyworld به پوشش وسیع سردبیری قول داده شده است و فرصت‌های مشارکت در محتواهای اضافی که در این شماره آینده مجله Toy World نیز نشان داده می‌شود.

به عنوان مجله برتر تجارت اسباب‌بازی در انگلستان، این برندها را در معرض دید خریداران اصلی و تصمیم‌گیران قرار می‌دهد که هر ماه در آغاز هر ماه برای آخرین اخبار صنعت و اطلاعات محصول به مجله Toy World مراجعه می‌کنند.

مهلت برای مقالات سردبیری در شماره ژوئن ۱ مه خواهد بود، در حالی که مهلت برای تبلیغات ۱۴ مه خواهد بود.

منبع: toyworldmag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *