اخبار

همکاری میان mattel و live nation

همکاری میان mattel و live nation

همکاری میان mattel و live nation شروع شد و اعلام کرده‌اند که تجربه شهر هات ویلز (Hot Wheels City Experience) امسال تابستان به منچستر می‌آید و شامل یک مرکز طراحی، یک موزه غوغایی، یک مجموعه بازی، یک منطقه بازی‌سازی و یک آزمایشگاه هات ویلز خواهد بود.

همکاری میان mattel و live nation از ماه اوت امسال شروع شده و با ارائه تجربه تعاملی، ماشین‌ های اسباب ‌بازی ریز افسانه‌ ای را به زندگی می‌اندازد.

جزئیات فعالیت های mattel و live nation

همکاری میان mattel و live nation با ایجاد یک سری ایستگاه‌های غوغایی و فعالیت ‌های تعاملی، معجزاتی را برای خانواده‌ ها و طرفداران مشتاق مجموعه جمع کننده ایجاد می‌کند، آنها را به یک سفر جذاب با تمرکز بر خلاقیت، بازیگوشی، حافظه تاریخی و فناوری روز دعوت می‌کند.

در ادامه خبر همکاری میان mattel و live nation، با باز شدن درب‌های این مجموعه در تاریخ ۱۳ اوت ۲۰۲۴، تجربه ۶٬۰۰۰ متر مربعی شامل ۱۰ ایستگاه از جمله یک مرکز طراحی، یک موزه غوغایی، یک مجموعه بازی، یک منطقه بازی‌سازی و یک آزمایشگاه هات ویلز خواهد بود.

طرفداران  با سفری به دنیای رنگارنگ هات ویلز آغاز می‌شود، با یک ویدیوی معرفی در اتاق برگزاری که بازهم تاریخچه و فرهنگ این برند و یک آزمون پرسش و پاسخ عمیق را پوشش می‌دهد.

ایستگاه بعدی شامل یک موزه غوغایی و نمایشگاه است که بازدیدکنندگان می‌توانند در آن یک نگاه انحصاری به بهترین مجموعه‌های هات ویلز را داشته باشند که شامل گرافیک‌ها با تاریخ هات ویلز، هنرهای کلاسیک برند و اتومبیل‌های زنده‌ی هات ویلز است.

در انتهای خبر همکاری میان mattel و live nation، همراه با موزه و نمایشگاه، بازدیدکنندگان می‌توانند در منطقه بازی‌های کامپیوتری، که برای علاقمندان کنسول و گیمرهایی که می‌خواهند مهارت‌های خود را نشان دهند، غرق شوند.

در مرکز طراحی، از آخرین فناوری برای معرفی رنگ‌های جذاب و نقشه‌بندی تصویری بر روی اتومبیل‌های مجازی استفاده می‌شود و ایستگاه‌های دیگری از جمله ساخت اتومبیل خودتان دیجیتال و کارگاه نقاشی وجود دارد که کودکان و بزرگسالان می‌توانند به آزادی ایجاد کنند و کار خود را به آنها ایمیل کنند یا بر روی دیوارهای محل پرت کنند.

آزمایشگاه هات ویلز یک فضا برای طرفداران است تا با محبوب‌ترین اسباب‌بازی‌های هات ویلز از جمله مسیرهای عظیم و مسابقات پیش‌ساخته که مسابقات چالش هات ویلز را برگزار می‌کنند، بازی کنند، همچنین فرصت برنده شدن جوایز را داشته باشند.

در طول بازدید از تجربه شهر هات ویلز، میهمانان به گرفتن یک روز به یادماندنی با استفاده از یک سری زمینه‌ها و فرصت‌های عکس، همراه با فرصت برداشتن گواهینامه رانندگی شخصی هات ویلز خود، کامل با یک بند ویژه، عکس و نام دعوت شده‌اند.

یک فروشگاه کالای رسمی همچنین مجموعه‌ای از محصولات انحصاری را ارائه خواهد داد که شامل اتومبیل‌ها، مسیرها، لباس‌ها و موارد بسیار بیشتر است.

منبع: mattel

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *