اخبار

عروسک های چوبی commotion

عروسک های چوبی commotion

عروسک های چوبی commotion به اروپا صادر شد!

Commotion اعلام کرده است که بلوک‌های جدید Dinosaur چوبی از مجموعه امضایی Tickit آن اکنون در انبارهای انگلستان و اتحادیه اروپا موجود است.

یکی از شرکت‌های معروف و پرطرفدار در زمینه تولید اسباب بازی، شرکت Commotion است. این شرکت با بیش از ده سال تجربه در صنعت بازی‌سازی، توانسته است بازی‌های متنوع و جذابی را مانند عروسک های چوبی commotion،برای کاربران خود ارائه کند که به نوعی الگو برداری از اسباب بازی ایرانی نیز به شمار می رود.

یکی از ویژگی عروسک های چوبی commotion، اصالت و کیفیت بالای آنهاست. تیم توسعه بازی‌های این شرکت از بهترین متخصصان و توسعه‌دهندگان حرفه‌ای تشکیل شده است که با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و روش‌های نوآورانه، بازی‌هایی را طراحی و ارائه می‌دهند که به لحاظ گرافیکی، داستان، و گیم‌پلی بسیار جذاب و مهیج هستند.

جزئیات عروسک های چوبی commotion

از آنجا که عروسک های چوبی commotion در نمایشگاه Spielwarenmesse نورمبرگ امسال رونمایی شد، مجموعه‌ای از ۱۰ عروسک های چوبی سنگین توسط فروشندگان اسباب بازی و آموزشی خوب پذیرفته شدند که کیفیت، مزایای آموزشی و نقطه قیمت را استقبال کردند.

مدیرعامل، جیمز شپرد، گفت: «من در مورد راه‌اندازی محصولات Dinosaur بسیار متشوق هستم. این یک مرحله طولانی‌مدت منتظره پس از بازخوردهای شگفت‌انگیز از مشتریان ما بوده است، و من اطمینان دارم که این محصول انتظارات را بیشتر از انتظارات برآورده خواهد کرد.»

ویژگی‌ها و مزایای بلوک‌های Dinosaur چوبی شامل:

  • ویژگی‌های لیزری دقیق برای کاوش لمسی یا جلوه‌های مدادرنگ
  • دو رو به منظور یادگیری گسترده‌تر و بازی همکاری‌ای
  • ترویج بازی تخیلی، زبان توصیفی و مهارت دستی
  • برگه اطلاعات شامل برداشت‌های گسترده‌تر

پیتر الس، مدیرعامل در فروشنده Cosy Direct گفت: Commotion اثر قفل سه‌گانه‌ای را که ما به عنوان افراد محصول می‌جوییم، دارد”، . “خدمات نمونه، قیمت‌های کارآمد و یک فراوانی افکار در حال افزایش. این دلیل است که به عنوان تامین کننده لوازم آموزشی در سراسر جهان شناخته می‌شود.”

عروسک های چوبی commotion برای خرید عمده فوری توسط مشتریان Commotion در سراسر جهان در دسترس است.

منبع: cosydirect

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *