وبلاگ

مجسمه های جدید سریال Fallout

مجسمه های جدید سریال Fallout

شرکت Dark Horse مجسمه های جدید سریال Fallout را برای پیش ‌فروش عرضه کرده است، که توسط گراهام واگنر و جنوا رابرتسون دوورت برای پخش ویدیویی از طریق آمازون پرایم ساخته شده است و قسمت‌ های اول آن توسط جاناتان نولان کارگردانی شده است.

مجموعه مجسمه جدید سریال Fallout شامل سه شخصیت اسباب بازی است که از پلاستیک PVC با کیفیت بالا ساخته شده ‌اند و با مجسمه‌ سازی دقیق و دستی، هر جزئیاتی را مثل سریال تلویزیونی بازتولید می ‌کنند. هر مجسمه بر روی یک پایه ‌ای که توسط انفجار هسته ‌ای پیر شده ‌است، ایستاده است، با عرض 12.7 سانتی‌متر و تزئین شده با لوگوی زرد سریال.

جزئیات مجسمه های جدید سریال Fallout

مجسمه های جدید سریال Fallout، شخصیت اصلی Fallout Lucy Maclean (آمازون)، که در زیرزمین Vault 33 بزرگ شده و تمام زندگی‌ اش را در آنجا گذرانده است، با یک لباس کوتاه آبی، یک تی ‌شرت سفید که با خون کثیف شده است، یک دستبند Pip-Boy روی مچش و یک تفنگ در دستش آماده مواجهه با چالش ‌های دنیای پسا اپوکالیپس است (ایلا پورنل). این مجسمه ارتفاع 19 سانتی‌متر دارد.

مجسمه Ghoul Necrotic (آمازون) با ظاهر وحشتناک بدون بینی، تفنگ و لباس کابویی با کلاه (والتون گاگینز). ارتفاع آن 20.3 سانتی‌متر است.

مجسمه Squire Maximus (آمازون) با زره قدرتمند جنگجویان فولاد و دست‌کش بزرگی که در دستش دارد (آرون موتن). این مجسمه ارتفاع 25.4 سانتی‌متر دارد.

هر یک از مجسمه های جدید سریال Fallout با قیمت 59.99 دلار آمریکا برای پیش‌فروش در Entertainment Earth، که سفارشات از برزیل را قبول می‌کند، قابل تهیه است.

منبع: Dark Horse Comics

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *