اخبار

جامدادی جدید شرکت پالادون

جامدادی جدید شرکت پالادون

جامدادی جدید شرکت پالادون محصولی فوق ‌العاده از محصولات مارول برای طرفداران شخصیت ضدقهرمان ددپول عرضه کرده است.

شرکت Paladone یک شرکت بریتانیایی است که در زمینه طراحی و تولید اسباب ‌بازی ‌ها و لوازم جانبی خلاقانه فعالیت می ‌کند. به جز جامدادی جدید شرکت پالادون آنها محصولات متنوعی از جمله لوازم خانگی، لوازم آشپزخانه، اسباب بازی‌ ها، کادوها و محصولات مارک‌دار مثل محصولات مارول و دیگر کمیک‌ های محبوب را عرضه می ‌کنند.

شرکت Paladone در سال 1994 تأسیس شد و به سرعت به یکی از پیشگامان در زمینه طراحی و تولید اسباب ‌بازی ‌های خلاقانه تبدیل شد. از آن زمان تاکنون، Paladone با ارائه محصولات با کیفیت و جذابیت بالا، محبوبیت زیادی در بین مخاطبانش پیدا کرده است و محصولات زیادی را با موضوعات مختلف و برند های معروف عرضه کرده است.

معرفی جامدادی جدید شرکت پالادون

جامدادی جدید شرکت پالادون از سرامیک محکم ساخته شده است و شکل سر وید ویلسون، سرباز سرسخت، را دارد که در داخل آن یک ماسک قرمز و سیاه نمادین از کمیک‌ها و فیلم‌ها قرار دارد. این جامدادی دارای چندین حفره اضافی برای نگه ‌داری خودکارها، مدادها، اندازه‌ گیر و سایر اجناس مورد نیاز برای مطالعه یا کار است.

و برای آنهایی که فقط از تلفن همراه خود برای نوشتن استفاده می ‌کنند و حتی به یاد ندارند که قلم چیست، جامدادی جدید شرکت پالادون به یک گلدان کوچک از گیاهان مارول تبدیل می ‌شود تا زندگی سبز را به دفتر اضافه کند. این جامدادی تقریباً 5 اینچ قد دارد و به طور رسمی توسط مارول مجاز اعلام شده است.

جامدادی Deadpool Pen and Plant Pot و فنجان به قیمت 20.71 پوند در RareWaves عرضه می‌شود.

منبع: PALADON

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *