اخبار

عروسک باربی جدید شرکت متل

عروسک باربی جدید شرکت متل

عروسک باربی جدید شرکت متل به یکی از شخصیت‌های برجسته اسکیت را تجلیل می‌کند.

کریستی یاماگوچی، اولین زن آسیایی‌تبار آمریکایی است که موفق به کسب مدال طلا در اسکیت هنری در المپیک شده است. یاماگوچی راه را برای دیگر اسکیت‌بازان زن هم هموار کرده است، همچنین به عنوان انگیزه‌بخش برای دختران جوان برای دنبال رویاهایشان بوده است. اکنون، شرکت متل با یک عروسک باربی کریستی یاماگوچی را تجلیل می‌کند.

جزئیات عروسک باربی جدید شرکت متل

عروسک باربی جدید شرکت متل جزو مجموعه باربی زنان الهام بخش است و نمایش دادن یاماگوچی را در یک لباس اسکیت سیاه با جزئیات طلایی شامل می‌شود، که الهام گرفته از لباس اسکیت‌باز در المپیک سال ۱۹۹۲ است که او مدال طلای خود را در آن بدست آورد. لوازم جانبی دیگر شامل یک ریبون طلایی در موهایش، گوشواره‌های نقره‌ای، یک بوکه و اسکیت‌های سفید است.

یاماگوچی از زمان اجراهایش در روی یخ به دختران جوان انگیزه ‌بخش بوده است. این اسکیت ‌باز نویسنده چندین کتاب موفق کودکان است، از جمله “رویاهای بزرگ، خوک کوچک!” او همچنین سازمان “همیشه رویا” را بنیان نهاده است، یک سازمان که بر روی بهبود سواد کودکان با تلاش‌هایی مانند افزایش دسترسی به کتاب‌ها و تشویق مشارکت خانوادگی تمرکز دارد.

در ادامه خبر عروسک باربی جدید شرکت متل، به عنوان اولین آمریکایی ‌تبار آسیایی که مدال طلای المپیک را به دست آورده، [یاماگوچی] راه‌ها را برای زنان و آمریکاییان آسیایی در صنعت ورزشی و اسباب بازی چینی باز کرده است، دختران جوان را به عنوان کریستی یاماگوچی می‌گوید، “رویاهای بزرگ داشته باشید و کارهای بزرگی انجام دهید”. اراده، دفاع و تعهد او به آموزش و توانمند سازی نسل بعدی کاملاً با ماموریت برند باربی تطابق دارد و ما از اینکه داستان الهام ‌بخش او را برای نسل جدیدی از کودکان تقویت کنیم، بیشتر از این خوشحال نمی‌توانیم باشیم.” به نقل از کریستا برگر، معاون ارشد باربی و مدیر جهانی عروسک‌ها در متل.

عروسک باربی الهام‌بخش زنان کریستی یاماگوچی اکنون برای پیش‌فروش با قیمت ۳۵ دلار در فروشگاه متل، آمازون، والمارت و تارگت موجود است. همچنین باربی متل نیز به افتخار انتشار این عروسک مجموعه‌های اسپیر (همیشه رویا) و آسپایر (خواهر آسیایی شرکت کننده در دستیابی به عالیت) را با تقسیم ۲۵،۰۰۰ دلار اهدا خواهد کرد.

منبع: mattel

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *