اخبار

پازل های نمایشی Hatsune Miku

پازل های نمایشی Hatsune Miku

Click Europe پازل های نمایشی Hatsune Miku را راه اندازی میکند!

Hatsune Miku یک شرکت تولید کننده اسباب بازی ریز و پازل ها می باشد که محصولات جدیدی را منتشر کرده است؛ این محصولات جدید شامل مجموعه‌ای از پازل‌های نمایشی جمع‌آوری‌پذیر از Click Europe می‌شود که شامل یک پازل دایره‌ای 500 تکه با شخصیت‌های Piapro شامل Hatsune Miku، Kagamine Rin، Kagamine Len، Megurine Luka، Meiko و Kaito است.

همچنین، چهار طرح مختلف از پازل‌های میکرو پرتره با 150 تکه با قاب قابل جمع شدن و قابلیت نمایش پازل تکمیل شده را نیز در نظر گرفته شده است. به زودی، پازل‌های میکرو شکل‌دار 150 تکه از Hatsune Miku و شخصیت‌های Piapro نیز عرضه خواهد شد.

جزئیات معرفی پازل های نمایشی Hatsune Miku

بیستمین دوره نمایشگاه Hatsune Miku Expo امسال در انگلیس و در مکان‌های مختلف جهان برگزار می‌شود، جایی که طرفداران و خالقان با پس‌زمینه‌های مختلف به اشتراک‌گذاری جوانب مختلف فرهنگ خلاقیتی اطراف Hatsune Miku می‌پردازند. موضوع امسال این نمایشگاه “بی‌طرفی جهانی” است که به یادروز نمایشگاه اول در سال 2014 است.

رگان اندرتون، مدیر بازاریابی Click Europe،درباره خبر پازل های نمایشی Hatsune Miku گفت: “Hatsune Miku فرصت جدیدی را برای بازاریابی به ما ارائه می‌دهد، با طرفدارانی که از نوجوانان تا بزرگسالان متغیر هستند. همه عاشق موسیقی، همکاری و خلاقیت هستند که به ما امکان زیادی برای کار در تبلیغات و تأثیر اجتماعی می‌دهد.”

استیو فینچ، مدیرعامل Click Europe،در انتهای خبر پازل های نمایشی Hatsune Miku اظهار کرد: “این اولین گام ما در جهان مجوز است و من بسیار برای مشتریان و مشتریان جدیدی که می‌تواند به ما برساند، هیجان زده هستم.

شهرت Hatsune Miku به ما امکان می‌دهد که برند بوپستر و فرمت‌های اصلی پازل خود را به خرده‌فروشان و توزیع‌کنندگان بزرگتر ببریم، همچنین از شبکه توزیع قوی و تیمی که در Click Europe داریم، استفاده کنیم. علاوه بر این، برنامه‌هایی برای مجوزها در سایر برندهای ما بوپی نیز در پی آن هستند – پس پیگیر باشید.”

منبع: https://mikuexpo.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *