اخبار

شروع همکاری Abacusbrands و HoloToyz

شروع همکاری Abacusbrands و HoloToyz

شرکت Abacus Brands به عنوان نماینده توزیع انحصاری HoloToyz در ایالات متحده آمریکا انتخاب شده است. علاوه بر این، شروع شراکت Abacusbrands و HoloToyz بسته‌بندی محصولاتش را با طراحی‌های جدید بهبود بخشد.

شروع همکاری Abacusbrands و HoloToyz

طبق خبر اعلام شده، شرکت Abacus Brands از این لحظه به بعد مسئول تمامی کانال‌های توزیع ملی HoloToyz در ایالات متحده، از جمله پلتفرم‌های اصلی مانند آمازون، و همچنین نماینده این شرکت در بازارهای بین‌المللی انتخاب شده نیز خواهد بود. این شراکت به شرکت اسباب‌بازی ریز تجربی کمک می‌کند که از شبکه گسترده توزیع خود استفاده کند و محصولات نوآورانه HoloToyz را به مخاطبان جدید معرفی کند، از جمله استفاده از ظرفیت این برند برای موفقیت بین‌المللی.

در ادامه خبر شروع همکاری Abacusbrands و HoloToyz، مدیرعامل شرکت Abacus Brands گفت: شراکت ما با HoloToyz یک مرحله مهم در ماموریت ما برای ارائه اسباب ‌بازی‌های استثنایی و تجربی به خانواده‌ها در سراسر جهان است وبا ترکیب تخصص توزیع و طراحی ما با پرتفویل گسترده محصولات نوآورانه HoloToyz، آماده‌ایم تا تجربیات بی‌نظیری را به مصرف‌کنندگان در ایالات متحده و خارج از آن ارائه دهیم.”

در ادامه خبر شروع همکاری Abacusbrands و HoloToyz، این شرکت در به‌روزرسانی و طراحی مجدد بسته‌ بندی محصولات همکاری خواهد کرد تا هویت بصری محصولات HoloToyz را تازه بخشد. به عنوان یکی از نامزدهای جایزه اسباب‌بازی سال 2024 در رده طراحی بسته‌بندی، این شرکت آمریکایی متعهد به ایجاد بسته‌بندی‌های خرده‌فروشی است که توجه مصرف‌کنندگان را جلب می‌کند و بخشی از ارزش‌های منحصر به فرد ارائه‌های HoloToyz را منعکس می‌کند.

“Abacus Brands قدرتمند در صنعت اسباب‌بازی تجربی است”، گفت کیت اسکات، مدیرعامل و بنیان‌گذار HoloToyz. “تعهد مشترک ما به ارائه تجربیات منحصر به فرد و جذاب از طریق محصولات افزایشی یک هماهنگی استثنایی ایجاد می‌کند. ما از شروع همکاری Abacusbrands و HoloToyz خوشحالیم زیرا به عنوان یکی از توزیع‌کنندگان کلیدی اعلام کنیم و دامنه تأثیر ما را برای به دست آوردن شادی و نوآوری برای بیشتر از کودکان و خانواده‌ها گسترش دهیم.”

منبع: toyworldmag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *