اخبار

مجموعه جدید اسباب بازی شرکت WowStuff

مجموعه جدید اسباب بازی شرکت WowStuff

مجموعه جدید اسباب بازی شرکت WowStuff و هدایاهای مرتبط با هری پاتر خود را در این سال رونمایی می‌کند.

مجموعه جدید اسباب بازی ریز شرکت WowStuff که توسط محصولات مصرف‌کننده جهانی وارنر برای شرکت Wow! Stuff مجاز است، برای کودکان، طرفداران بالغ و مجموعه‌گردان‌ها طراحی شده است.

مجموعه جدید اسباب بازی شرکت WowStuff

جدیدترین محصولات اضافه شده به مجموعه جدید اسباب بازی شرکت WowStuff، اسلحه‌های Lumos هستند که از رزین برای واقع‌گرایی ساخته شده‌اند و دارای فناوری اپلیکیشن Wow! Stuff هستند. در امسال، تمام اسلحه‌های Lumos جدید و قدیمی با اپلیکیشن رایگان و به‌روزشده Light Painting از Wow! Stuff کار می‌کنند که قابلیت نقاشی با نور روز و شب را فراهم می‌کند.

دکتر گریم تیلور در رابطه با مجموعه جدید اسباب بازی شرکت WowStuff، گفت: “ما می‌خواستیم یک روش جدید برای توانایی کشیدن یک خط یا شکل ایجاد کنیم، با شناسایی موقعیت نوک اسلحه‌ی LED – و قادر به انجام این کار در روز نیز باشد.

اسلحه‌های Lumos اکنون به طور بی‌درنگ به نحوی کار می‌کنند که حرکات اسلحه کاربر را به صورت زمان واقعی نقشه‌برداری می‌کنند، و مسیر شناسایی شده را با تأثیر قلم یا مداد دیجیتالی پوشانده می‌کنند. مزایای این، به ویژه برای کاربر جوان، این است که دوربین نیازی به ثابت نگه داشته شدن ندارد و حتی در روز، نتایج شگفت‌انگیز و جادویی ارائه می‌دهد.

علاوه بر این، برای بخش هری پاتر از اپلیکیشن Light Painting Wow! Stuff، الگوها شامل نمادهای رسمی برای اسپل‌های مختلف، و همچنین الگوهای مختلف Patronuses هستند.”

Wow! Stuff همچنین اپلیکیشن Invisibility را توسعه داده است که اکنون شامل به‌روزرسانی‌ها و ویژگی‌های جدید برای پالتوی نامرئی Harry Potter، برنده جایزه TOTY (اسباب‌بازی سال)، است.

این اپ در زمان عرضه در سال 2020 به عنوان محصول پرفروشی در Amazon در بخش همه اسباب‌بازی‌ها و بازی‌ها شناخته شد و اکنون یکی از محصولات برجسته و مورد علاقه طرفداران و مجموعه‌گردان است. کاربران با فشار دادن دکمه ضبط روی گوشی‌های همراه خود و پوشیدن خودشان با پالتوی نامرئی معروف، یک صحنه پس‌زمینه رسمی از فیلم‌های هری پاتر را انتخاب می‌کنند.

همچنین به محصولات فعلی Wow! Stuff، که برای قیمت‌های SRP از £4.99 تا £49.99 پوشش دارد، لیوان‌های نمایش حرارتی، برچسب‌های کیف و دفترچه‌های یادداشتی که قابل ضبط مجدد هستند، اضافه شده‌اند.

در مجموعه جدید اسباب بازی شرکت WowStuff، همچنین کارت Howler؛ نقشه مارادر، که رازهای پنهانش با استفاده از اسلحه UV آشکار می‌شود؛ اسلحه‌های Mini و Mystery Lumos و بهبودهایی برای Stitch Flying مرموز، که همواره به طرز شگفت‌انگیزی مخاطبان را شگفت‌زده می‌کند زمانی که به نظر می‌آید که بدون لمس انسانی اطراف بدن آن پرواز می‌کند، متصل شده‌اند.

منبع: toyworldmag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *