اخبار

محصول جدید پوچر

محصول جدید پوچر

محصول جدید پوچر یک مدل جدید از Porsche 917 را معرفی کرده است، یک مدل به مقیاس 1:8 از ماشین مسابقه معروف Le Mans 1971.

Pocher، یک تولیدکننده برجسته اسباب بازی است که از مدل‌های با کیفیت بالا، مدل Porsche 917 – نسخه Gulf Edition 1:8 Scale رونمایی کرده است. این مدل نمایندگی دقیق از مدل افسانه‌ای مسابقه Le Mans 1971 را ارائه می‌دهد.

محصول جدید پوچر، Porsche 917 یک خودروی افسانه‌ای که در دهه 1970 بر مسیرها حکومت می‌کرد، اکنون در یک نمونه دقیق به مقیاس 1:8 توسط Pocher جاودانه شده است. طراحی شده برای جمع‌آورندگان حساس و علاقه‌مندان به خودرو، این مدل دارای 312 قطعه است که هر یک از جزئیات و جوهر افسانه مسابقه را به خوبی ثبت کرده است.

پیروزی Porsche 917 در مسابقه 24 ساعت لومان در سال 1971، لحظه‌ای تاریخی در تاریخ مسابقه‌ها بود که جایگاه این خودرو را به عنوان یک افسانه واقعی مسیرها تثبیت کرد. با رانندگی اسامی مسابقه مانند Derek Bell، Gijs van Lennep و Helmut Marko، این خودروی نمادین عملکرد، زیرکی و تحمل بی‌نظیری را به نمایش گذاشت و رقیبان را در پیش گرفت و نام خود را در دفاتر تاریخ موتورسپورت به ثبت رساند.

مشخصات ماشین مسابقه معروف Le Mans 1971

محصول جدید پوچر با استفاده از اجزاء دقیق مهندسی شده و با استفاده از موادی از جمله فلز، لاستیک، بافت‌ها و پلاستیک با کیفیت بالا، شاهد تعهد این برند به عالیت است. از شاسی تکثیر شده تا داخل زیبا، هر جزئی از این مدل اصالت و دقت را نشان می‌دهد.

طول: 522 میلیمتر عرض: 267 میلیمتر ارتفاع: 135 میلیمتر وزن: 6 کیلوگرم “ما بسیار خوشحالیم که مدل Porsche 917 را به بازار معرفی کنیم”، گفت Scott Elsey، مدیرعامل Pocher. “با دقت بی‌نظیر و توجه به جزئیات، این مدل نمونه‌ای از تعهد ما به عالیت و علاقه‌مندی ما به میراث خودرویی است. ما اعتقاد داریم که این مدل توانایی جلب توجه جمع‌آورندگان و علاقه‌مندان را دارد.”

راه‌اندازی محصول جدید پوچرنشان‌دهنده یک مرحله مهم در دنیای نمونه‌های خودرویی قابل جمع‌آوری است، که به علاقه‌مندان این امکان را می‌دهد که یک قطعه از این ماشین بسیار محبوب را در کلکسیون خود داشته باشند.

منبع: toyworldmag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *