اخبار

بازی های تخته ای Vivid Goliath

بازی های تخته ای Vivid Goliath

با یک لیست بازی‌های شامل Sequence، Triominoes، Murdle The Game و بیشتر، Vivid Goliath قرار است در سال 2024 به UK Games Expo بازگردد.

بازی های تخته ای Vivid Goliath در انتهای ماه جاری به Expo Games باز می‌ گردد تا طیف گسترده‌ای از بازی‌ها و تجربیات بازی را از محصولات سال 2024 خود به نمایش بگذارد.

بازی های تخته ای Vivid Goliath در مرکز نمایشگاهی NEC در بیرمنگام در طول آخر هفته بنک هالیدی ماه مه برگزار می‌شود، اکسپوی بزرگترین ویژه اسباب بازی‌ های تخته‌ای کشور انگلستان است که سه روزه بیش از ۵۰٬۰۰۰ نفر را جذب می‌کند.

برگذاری نمایشگاه UK Games Expo

در بازی های تخته ای Vivid Goliath محصولاتی که برای بازی در دسترس خواهند بود شامل کلاسیک‌هایی مانند Sequence و Triominoes، یک نسخه ویژه ماموریت از بازی تخته‌ای رسمی The Traitors، همراه با رونمایی جهانی از بازی Murdle The Game بر پایه کتاب‌های پازل جنایی پرفروش به عنوان بهترین فروش جهانی خواهد بود.

از آنجا که بازی های تخته ای Vivid Goliath اکنون توزیع جهانی بازی‌های Funko را برعهده دارد، طرفداران فیلم‌های Scream و Five Nights at Freddy’s نیز قادر خواهند بود این بازی‌های تخته‌ای را در نمایشگاه تجربه کنند.

“ما منتظر حضور در UK Games Expo هستیم”، گفت دارل جونز، مدیر بازاریابی در Vivid Goliath.

“ما یک لاین‌ آپ فوق‌ العاده از بازی‌ ها داریم که به طرفدارانی که از ژانر های خانوادگی، مهمانی، رمزآلود و ترسناک لذت می‌برند، جذابیت دارد و ما می‌دانیم که اکسپوی بازی‌ها به ما فرصت عالی برای نمایش این بازی‌ها به مخاطبانی که به شدت مشتاق و پر انگیزه هستند، فراهم می‌کند.

این نمایش به عنوان یک روش فوق‌ العاده برای شروع کمپین بازاریابی ما خواهد بود در چیزی که به نظر می‌رسد یک سال پر از کار و هیجان برای ما است.”

منبع: ukgamesexpo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *