اخبار

بروزرسانی The Works

بروزرسانی The Works

در بروزرسانی The Works آمده است که درآمد ثابت مانده است اما این شرکت هدف گذاری به رشد سود در سال آینده را دارد.

The Works  انتظار دارد که در سال مالی بعدی اسباب بازی به رشد سود بازگردد زیرا این خرده‌ فروش در طول سال مالی به پایان رسیده تا 5 مه 2024 “سالی از تغییرات چشم‌ گیر” را گزارش کرد. در به‌روزرسانی آمده است که درآمد ثابت در میزان ۲۸۲.۶ میلیون پوند بوده است، و در طول ۵۳ هفته دوره تجاری، فروش مشابه با کاهش کمی به میزان ۰.۹٪ روبه‌رو بود.

مدیرعامل و مسئول بروزرسانی The Works، گاوین پک، اظهار داشت: “ما خوشحالیم که بر اساس انتظارات بازار سال مالی 24 را به پایان رسانده‌ایم، که نشان‌دهنده اقداماتی است که برای بازنشانی پایه هزینه و بهبود مارژین انجام شده است، با حمایت از بهبود فروش فروشگاهی در فصل پایانی.

همچنین در ادامه بروزرسانی The Works گفت: “تغییرات مهمی در سراسر کسب و کار انجام شده است که ما را در وضعیت مناسبی قرار می‌دهد تا با مشکلات هزینه مقابله کنیم، و ما انتظار داریم که در سال مالی 25 به رشد سود بازگردیم.”

The Works اظهار کرده است که از آغاز سال 2024 تاکنون “پیشرفت قابل‌توجهی” در اقداماتی که برای استحکام سودآوری انجام شده است، داشته است با افزایش مارژین و کاهش هزینه‌ها.

بروزرسانی The Works شامل تغییر لیست کردن از بازار اصلی به AIM بود، که گفته شده است که “نتیجه‌ای قابل توجهی را در هزینه حسابرسی” به دنبال دارد، و منتقل کردن مرکز پر کردن آنلاین شرکت به یک امکانات کارآمدتر.

درباره بروزرسانی The Works

همچنین، The Works در مارس برنامه وفاداری خود را بسته است، در یک حرکت دیگر برای کاهش هزینه‌ها و بازسازی مارژین و سودآوری، و به جای آن تمرکز بر حفظ قیمت‌های روزمره مناسب کرده است.

در طول سال، The Works گزارش داد که کیفیت و سودآوری کلی فروشگاه‌های خود را بهبود داده است. نه فروشگاه جدید باز شده‌اند، همچنین ۲۴ فروشگاه بسته شده‌اند، پنج مکان جدید شده‌اند و ۲۱ فروشگاه تجدید نظر شده‌اند. در گزارش آمده است که از بین ۵۱۱ فروشگاه موجود شرکت، بیش از ۹۶٪ سودده هستند.

بنابراین، این خرده‌فروش گزارش داد که انتظار می‌رود در سال مالی بعدی فروش‌های پایدار و EBITDA پیش از تنظیم شده به مبلغ ۸.۵ میلیون پوند داشته باشد.

گاوین پک در انتهای خبر بروزرسانی The Works اضافه کرد: “در سالی از تغییرات چشم‌گیر در The Works، من به همکاران خود برای اخلاقیات آن‌ها در کسب و کار و به مشتریانمان بسیار قدردانی می‌کنم.”

منبع: the works

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *