اخبار

مجموعه ترانسفورمرز از هاسبرو

مجموعه ترانسفورمرز از هاسبرو

مجموعه ترانسفورمرز از هاسبرو معرفی شد!

به عنوان بخشی از این مجموعه جدید، طرفداران می‌ توانند با عروسک اکشن کلاس دلوکس استودیو ترانسفورمرز اپتیموس پرایم، اکشن اندازه ۴.۵ اینچ را بازی کنند. الهام‌ گرفته از فیلم ترانسفورمرز وان، این عروسک اکشن با ۲۵ گام تبدیل کلاسیک بین حالت ربات و حالت کامیون سایبرترونی را ارائه می‌دهد.

مجموعه ترانسفورمرز از هاسبرو دارای دو لوله شانه، یک تفنگ دو لوله و لوازم جانبی تبر انرژون است که می‌توانند در هر دو حالت متصل شوند. عروسک اپتیموس پرایم می‌تواند با پس‌زمینه قاب‌ پذیر قابل جابجایی، صحنه متروپولیس آیکون را بازسازی کند که در مقایسه با تعدادی اسباب بازی ایرانی میباشد.

جزئیات مجموعه ترانسفورمرز

با ماسک تبدیل‌شونده ۲ در ۱ اپتیموس پرایم (اوریون پکس)، طرفداران می‌توانند اصل و نشأت حماسی ربات‌های ترانسفورمرز افسانه‌ای را تجربه کنند. الهام‌گرفته از شخصیت معروف از فیلم، این عروسک اندازه ۹.۹ اینچ دارای بازی ۲ در ۱ است و در ۱۸ گام از حالت ربات به یک ماسک قابل پوشیدن تبدیل می‌شود.

بسته شامل دو لوازم جانبی است که در حالت ربات متصل می‌شوند. کودکان می‌توانند ماسک را بپوشند و خودشان را در حال ماجراجویی در جهان ترانسفورمرز تصور کنند. به طر مشابه، ماسک تبدیل‌شونده ۲ در ۱ بامبل‌بی (بی-۱۲۷) یک عروسک ۹.۸ اینچی است که در ۱۵ گام از حالت ربات به یک ماسک قابل پوشیدن تبدیل می‌شود.

مجموعه ترانسفورمرز از هاسبرو Mega Changer ۱۱ اینچی هستند که بازی ۲ در ۱ را ارائه می‌دهند و در چند گام از حالت ربات به حالت ماشین تبدیل می‌شوند، با تبدیل ساده که برای طرفداران ترانسفورمرز بالای شش سال مناسب است. مجموعه عروسک‌های اکشن Mega Changer ترانسفورمرز وان شامل اپتیموس پرایم، بامبل‌بی، مگاترون و استاراسکریم است که هر کدام به صورت جداگانه فروخته می‌شوند.

مجموعه ترانسفورمرز از هاسبرو Prime Changer ۵ اینچی نیز از بازی ۲ در ۱ استفاده می‌کنند و در چند گام از حالت ربات به حالت ماشین تبدیل می‌شوند. این مجموعه شامل اپتیموس پرایم و آلفا ترایون است که به صورت جداگانه فروخته می‌شوند.

مجموعه ترانسفورمرز داستان ناگفتهٔ نخستین‌های اپتیموس پرایم و مگاترون است، دوستانی که همچون برادران با هم پیوند داشتند و سرنوشت سایبرترون را برای همیشه تغییر دادند.

منبع: toynews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *