اخبار

مجموعه تبدیل شوندگان از لگو

مجموعه تبدیل شوندگان از لگو

مجموعه تبدیل شوندگان از لگو منتشر شد!

لگو مجموعه جدیدی از سری Transformers خود به نام Bumblebee معرفی کرده است. این مجموعه در 14 ژوئن 2024 رونمایی شده و دارای 950 قطعه است که یک مدل دقیق از ربات معروف دهه 1980 را بازسازی می‌کند. این مدل دارای مفاصل متحرک، یک تفنگ یونی و یک جت پک است و می‌تواند بین حالت ربات و وسیله نقلیه تغییر شکل دهد.

با آنکه شرکت لگو بیشتر به عنوان یک برند سرگرمی برای کودکان شناخته می شود، اما واقعاً یک کمپانی بزرگ است که در زمینه های متنوعی فعالیت میکند. از ساخت اسباب بازی های خلاقانه گرفته تا توسعه بازی های ویدیویی و حتی طراحی و ساخت تجهیزات واقعیت مجازی. به نظر من لگو فقط یه شرکت یک بُعدی نیست، بلکه محصولاتش بازتابی از خلاقیت و نوآوری هستند.

به خصوص اینکه تمرکز اصلیشون رو روی تقویت مهارت های حل مسئله و تفکر خلاقانه کودکان گذاشتند. حتی بزرگسالان هم می توانند از ساخت و ساز با قطعات لگو لذت ببرن و خاطرات خوبی از این برند داشته باشند.

درباره محصول جدید Bumblebee

مجموعه تبدیل شوندگان از لگو در سالگرد 40 سالگی سری محبوب Transformers عرضه شده و هدف آن جذب طرفداران قدیمی و جدید است. همانند مدل قبلی Optimus Prime که در سال 2022 معرفی شد، این مجموعه نیز در مقیاسی مشابه ساخته شده و امکان ساخت شخصیت معروف Bumblebee از قطعات لگو را به طرفداران می‌دهد.

Bumblebee همراه مناسبی برای مدل مجموعه تبدیل شوندگان از لگو را به طرفداران امکان می‌دهد تا نبردهای حماسی و ماجراجویی‌های خود را بازسازی کنند. نکته برجسته این مدل توانایی تغییر حالت آسان بین ربات و وسیله نقلیه بدون نیاز به جدا کردن قطعات است.

مجموعه تبدیل شوندگان از لگو شامل یک پلاک نمایش، یک اپلیکیشن دیجیتالی برای دستورالعمل‌ها و گزینه‌های متنوع نمایش است و هدیه‌ای عالی برای طرفداران Transformers و کلکسیونرها محسوب می‌شود. این مجموعه از 4 ژوئیه در فروشگاه‌های لگو در دسترس خواهد بود.

منبع: LEGO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *