اخبار

فیگور اکشن شرکت Super7

فیگور اکشن شرکت Super7

فیگور اکشن شرکت Super7 روانه بازار می شود!

سه فیگور اکشن شرکت Super7 از فیلم کلاسیک ماجراجویانه “Conan the Barbarian” ، با بازی آرنولد شوارتزنگر، بر اساس کتاب‌های رابرت ای. هوارد و به کارگردانی جان میلیوس در سال 1982 عرضه شده‌اند.

شرکت SUPER 7 یکی از شرکت‌های معتبر و محبوب در صنعت اسباب بازی است که از سال ۲۰۱۱ فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت با تولید بازی‌های متنوع و جذاب توانسته است جایگاه خود را در بازار جهانی به خوبی برجسته کند.

یکی از ویژگی های شرکت SUPER 7، کیفیت بالای اسباب بازی‌ های آن است که فیگور اکشن شرکت Super7 که به تازگی منتشر شده است نیز از کیفیت بی نظیری بر خوردار است. این شرکت با تیم متخصص و حرفه‌ای خود توانسته است اسباب بازی‌ هایی با گرافیک بالا و ایده‌های نوآورانه تولید کند که بازیکنان را به خود جذب می‌کند. همچنین، این شرکت به بهبود مستمر کیفیت اسباب بازی ‌های خود اهمیت زیادی می‌دهد و همواره در حال به‌ روزرسانی و ارتقاء محصولات خود می‌باشد.

اکشن فیگور های Conan the Barbarian

Pit Fighter Conan the Barbarian نام اولین فیگور اکشن شرکت Super7 میباشد که یک شخصیت جنجگوی بربر را به عنوان یکی از گلادیاتورهای میدان نبرد به تصویر می‌کشد، با جلیقه پشمی، مشت‌های دندانه‌دار، چکمه‌ها و چنگال‌های تیغه‌ای برای دست‌ها (آرنولد شوارتزنگر).

فیگور Friend Subotai Conan the Barbarian ReAction Wave 1، یک کماندار ماهر و دزد که در مخفی‌کاری تخصص دارد، برای نبرد با زره و کلاه خود، کمان، تیرکمان و تیر پوشیده شده است (گری لوپز).

و دومین فیگور اکشن شرکت Super7 شخصیت Thulsa Doom Conan  می باشد که یک جنگ‌سالار شرور که در نقش‌های مختلفی از جمله جادوگر و مار غول‌ پیکر ظاهر می‌شود، با زره جنگی و کلاه خود مار و خنجر Fang مار همراه است.

این فیگورها با مقیاس 3.75 اینچ و سبک رترو، دارای 5 نقطه‌ی مفصلی هستند و تقریباً 9.5 سانتی‌متر ارتفاع دارند. آن‌ها به صورت رسمی مجوزدار هستند و در بسته‌بندی‌های بلیستر فردی با کارت‌های تصویرگری شده از شخصیت‌ها و لوگوی فیلم عرضه می‌شوند.

ست کامل Conan the Barbarian ReAction Figure Wave 1 با قیمت 60 دلار آمریکا به طور مستقیم از فروشگاه Super7 یا به صورت تکی با قیمت 20 دلار از Entertainment Earth که سفارشات از برزیل را قبول می‌کند، قابل خریداری است.

منبع: Super7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *