اخبار

بروزرسانی مجله toyworld

بروزرسانی مجله toyworld

بروزرسانی مجله toyworld آغاز میشود!

همه چیزی که باید درباره نسخه ژوئن مجله Toy World بدانید، چگونگی مشارکت و زمانبندی‌ هایی که باید به آنها توجه کنید.

مجله اسباب بازی Toy World یکی از مجلات پرطرفدار و معتبر در زمینه بازی‌های کودکان و نوجوانان است که به طور منظم منتشر می‌شود. این مجله با محتوای آموزشی، سرگرمی و خلاقیت‌های متنوع خود توانسته است جایگاه ویژه‌ای در دل کودکان و والدین را پیدا کند.

جزئیات بروزرسانی دنیای اسباب بازی

در بروزرسانی مجله toyworld، مطالب متنوعی از جمله رازهای بازی‌ها، نحوه ساخت اسباب بازی‌ها، معرفی بازی‌ های جدید و مفید، مصاحبه با کودکان موفق و خلاق، معرفی کتاب‌ های کودک و مقالات تربیتی و توسعه فردی منتشر می‌شود.

این مطالب علاوه بر افزایش دانش و آگاهی کودکان، به آن‌ها کمک می‌کند تا مهارت‌های اجتماعی، خلاقیت و تفکر منطقی خود را تقویت کنند.

مجموعه دنیای اسباب بازی به زودی کار خود را بر روی بروزرسانی سایت خود آغاز خواهد کرد که شامل ویژگی‌ های جامعه در دسته ‌های محصولات اسباب‌ بازی مثل (اسکوتر، دوچرخه، اسکیت‌بورد و اسباب‌بازی‌های سواری و غیره)، هنر و صنایع دستی/ بازی خلاقانه، اکشن و مجموعه ‌های جمع ‌آوری خواهد بود.

و بروزرسانی مجله toyworld همچنین شامل ویژگی‌ های معمولی مانند گفتگوی فروش، نامه از آمریکا، مدعیانه، تمام آخرین اخبار صنعتی و یک انتخاب از مصاحبه‌ های اختصاصی خواهد بود.

و به عنوان مجله تجاری اسباب ‌بازی پیشرو در انگلستان، این به معنای این است که شما قادر خواهید بود که برندهای خود را در مقابل تمامی خریداران اصلی و تصمیم‌ گیرانی که در ابتدای هر ماه به Toy World برای آخرین اخبار صنعت و اطلاعات محصولات مراجعه می‌کنند، قرار دهید.

و در انتهای خبر بروزرسانی مجله toyworld، برای شرکت در نسخه‌ ژوئن مجله  Toy World، شما میتوانید برای سهمیه محتوا و فرصت ‌های تبلیغاتی، به تیم ویرایشی این مجموعه مراجعه کنید. ما ارسال ‌ها و همکاری ‌هایی را از شرکت ‌ها که محصولات خود را به نمایش بگذارند، برای به اشتراک گذاری دیدگاه‌ های صنعتی یا همکاری در ویژگی‌ های معمولی مجله خوش ‌آمد می ‌گوییم.

مهلت ارسال مطالب ژوئن تا تاریخ 1 مه و مهلت ارسال آگهی ‌ها تا تاریخ 14 مه خواهد بود.

منبع: toyworldmag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *