اخبار

قسمت سوم کارت بازی لورکانا

قسمت سوم کارت بازی لورکانا

انتشار قسمت سوم کارت بازی لورکانا شروع می شود.

راونزبرگر قسمت سوم کارت بازی لورکانا را با عنوان “ورود به سرزمین‌های جوهر” را منتشر کرده است و توی ورلد همراه ما برای حضور در یک مراسم رونمایی از فروشگاه رفت تا ببیند سری سوم چه چیزی ارائه می‌دهد و با هنرمند جولیا ریوا آشنا شود.

حتی در ساعت ۱۰ صبح، فروشگاه لگو و اسباب بازی دیزنی در خیابان آکسفورد لندن پر از کودک است. از طریق گوفی خندان، که دستانش باز است در بالای قلعه سیندرلا ایستاده است، در هر دو طرف پله‌هایی که از وسط قلعه به پایین می‌روند، تابلوهایی برای “ورود به سرزمین‌های جوهر” قرار دارند. که با کارت‌های تجاری رنگارنگ تزئین شده‌اند و مشتری‌ها را به قسمت سوم کارت بازی لورکانا هدایت می‌کنند.

کارت بازی ورود به سرزمین‌های جوهر

داخل فروشگاه، قفسه‌ها با قسمت سوم کارت بازی لورکانا پر شده‌اند، آماده برای دست ‌یافتن به دست مشتاقان. در گوشه ‌ای، یک میز دمو برای طرفداران، هم تازه ‌کار و هم حرفه ‌ای، توسط اعضای تیم راونزبرگر برای بازی چند دور تنظیم شده است. زیر پاویون، جولیا ریوا نشسته است و برای جلسه امضا آماده می‌شود.

جولیا ریوا، مدیر هنری کارت ‌های دیزنی لورکانا است که تجربه‌ای در زمینه انیمیشن دارد. او کارت‌هایی را در هر دو مجموعه نقاشی کرده است، با شش کارت در مجموعه اول و پنج کارت در دومین مجموعه.

در طول ساعت مطبوعاتی، یک نگاه اولیه به محصولات و نقاشی‌های جدید، و همچنین فرصتی برای یکی از اولین افرادی که با سری سوم بازی می ‌شوند، به ‌طور نزدیک با کارت ‌های جدید ارائه شد.

منبع: disney

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *