اخبار

برچسب های تیم ملی انگلیس

برچسب های تیم ملی انگلیس

برچسب های تیم ملی انگلیس توسط پانینی منتشر شد!

شرکت اسباب بازی پانینی مجموعه برچسب های تیم ملی انگلیس 2024 را راه‌اندازی می‌کند. نسخه جدید مجموعه برچسب‌های رسمی تورنمنت انگلیس 2024 از پانینی اکنون در دسترس است، با 387 برچسب برای جمع‌آوری. پانینی اعلام کرده است که راه‌اندازی مجموعه برچسب های تیم ملی انگلیس 2024 که منتظرش بوده‌اند، اعلام شده است.

برچسب های جدید پانینی

این مجموعه شامل 100% کیت‌های رسمی و پر از ستاره‌های گذشته، حال و آینده تیم ملی انگلیس، همراه با بازیکنان برجسته از چهار تیم ملی برتر اروپا است. پانینی می‌گوید که این مجموعه همراه اصلی تابستان فوتبال است.

مجموعه برچسب های تیم ملی انگلیس شامل 387 برچسب است، که شامل 130 برچسب ویژه است. جمع‌آوران می‌توانند با یک بسته آغازین که شامل یک آلبوم و پنج بسته برچسب است، مجموعه خود را آغاز کنند.

کیتی گریت، رئیس بازاریابی ورزشی پانینی، درباره این مجموعه گفت: “مجموعه برچسب‌های رسمی تورنمنت انگلیس 2024 آماده شده است، آماده برای طرفداران فوتبال برای جمع‌آوری بازیکنان مورد علاقه خود از تیم ملی انگلیس قبل از یک تابستانی یادمان‌انگیز از فوتبال.

به علاوه تیم فعلی انگلیس و بازیکنان مورد علاقه از فرانسه، آلمان، ایتالیا و اسپانیا، همه با کیت 100% رسمی مجموعه برچسب های تیم ملی انگلیس شامل افسانه‌های این کشور، بازیکنان نسل بعدی و حقایق و آمارهای شگفت‌انگیز در مورد بزرگترین ستاره‌های اروپا است. این مجموعه برچسب‌ها برای داشتن در این تابستان است.”

مجموعه جدید پانینی شامل یک سری افسانه‌ها با نام‌های دیوید بکهام، پل اسکولز و وین رونی است که همگی قابل جمع‌آوری هستند.

استیو مک‌منامن، ستاره سابق لیورپول و انگلیس، که همچنین در سری افسانه‌ها حضور دارد، گفت: “این یک لحظه بسیار افتخارآمیز است که به عنوان یک افسانه درآمده‌ام و آن برچسب‌های خاص با یک طراحی منحصر به فرد برجسته هستند.

پسر 12 ساله‌ام درباره برچسب‌ها در مجموعه جدید صحبت خواهد کرد و اکنون پدرش در یکی از آن‌ها حضور دارد. برای عاشقان فوتبال، مجموعه برچسب‌ها و تلاش برای پر کردن کتابتان، یکی از خاطرات بزرگ رشد است.”

منبع: panini

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *