اخبار

مدیر مالی جدید سمبرو

مدیر مالی جدید سمبرو

مدیر مالی جدید سمبرو در سال 2024 معرفی شد. کریس هیلتون، که با تجربه قابل توجه در امور مالی تجاری و رهبری مالی به سمبرو می‌پیوندد، مسئولیت عملیات مالی مستقر شرکت جهانی اسباب‌بازی در بریتانیا را بر عهده خواهد گرفت. شرکت بین‌المللی سمبرو با انتصاب مدیر مالی جدید تیم رهبری ارشد خود را تقویت کرده و با بیش از 20 سال تجربه در امور مالی، عمدتاً در نقش‌های مالی تجاری و رهبری مالی، اکنون مسئولیت عملیات مالی مستقر در بریتانیا را بر عهده خواهد داشت.

او با همکاری نزدیک با مدیر عامل، پل بلکابی، و تیم‌های رهبری ارشد خواهد پرداخت تا از استراتژی‌های رشد تجاری شرکت پشتیبانی کند. کریس که از گروه ان براون به سامبرو می‌پیوندد، تجربه غنی در حفظ حاشیه‌های نقدی قوی و مدیریت سرمایه در گردش به همراه دارد و سابقه‌ای اثبات‌شده در پشتیبانی از عملیات و عملکرد مالی قوی دارد.

همکاری های جهانی سمبرو

به عنوان یک تأمین‌کننده جهانی برجسته برای اسباب‌بازی‌های دارای مجوز و همچنین اسباب‌بازی‌های ریز با برند خود، سمبرو با بزرگترین صاحبان مجوز از جمله دیزنی، پارامونت، متل، هاسبرو و دیگران همکاری می‌کند تا محصولات با کیفیت بالا در بخش‌هایی مانند هنر و صنایع دستی، اشیای نو، کلکسیونی‌ها، عروسک‌ها، اسباب‌بازی‌های فضای باز، به علاوه لوازم تحریر و بازگشت به مدرسه تولید کند.

مدیر مالی جدید سمبرو می گوید: این برند یک شرکت اسباب‌بازی فوق‌العاده است و بسیار خوشحالم که بخشی از تیمی هستم که نه تنها به اهداف تجاری متمرکز است، بلکه سرشار از خلاقیت و بلندپروازی نیز می‌باشد. رویکرد مبتنی بر مردم به کسب‌وکار برای من جذابیت زیادی دارد و در این شرکت فرصت‌های زیادی برای ایجاد ارزش برای کارکنان، مشتریان و سهامداران وجود دارد.

پل بلکابی، مدیر عامل سامبرو، اضافه کرد: “انتصاب کریس به عنوان مدیر مالی جدید سمبرو برای ما بسیار مهم است و به ما کمک می‌کند تا تجربه و تخصص تیم رهبری ارشد خود را تقویت کنیم، در حالی که به دنبال تحقق اهداف استراتژیک و برنامه‌های رشد خود در چند سال آینده هستیم. کریس از همان ابتدا با قدرت کار خود را شروع کرده و به اثبات رسانده که افزوده‌ای ارزشمند و پرشور به تیم سامبرو است.

منبع: https://www.sambro.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *