اخبار

عروسک های اکشن سوپر سون

عروسک های اکشن سوپر سون

سوپر سون اسباب بازی های جدیدی از سه عروسک اکشن ReAction را با الهام از فیلم Rocky، یک جادوگر به کارگردانی جان جی. آویلدسن و نوشته سیلوستر استالونه در سال ۱۹۷۶، راه اندازی کرده است.

عروسک های اکشن سوپر سون، دارای دو عروسک از سیلوستر استالون به عنوان جنگجوی افسانه‌ای را دارد: Rocky (خیابان) Rocky I عکس العملی Wave 3 با لباس‌های معمولی سیاه برای پیاده‌روی در خیابان‌های فیلادلفیا، شامل یک کت و شلوار چرمی سیاه و کلاه، و همچنین یک چوب و توپ به عنوان لوازم جانبی.

فیگور اکشن های فیلم راکی

عروسک راکی شخصیت جدید این انیمیشن است که با لباسی قرمز که بر روی آن نوار های طلایی طراحی شده که باعث شده این شخصیت خشمگین تر به نظر برسد .

عروسک Rocky (اسب ایتالیایی) Rocky I عکس العملی تصویری شخصیت را آماده ورود به رینگ در روب قرمز و طلایی “اسب ایتالیایی” با لوگوی شرکت گوشت شامراک در پشت روی آن ضبط می‌کند. و تکمیل کننده این سه‌تایی، مربی بازنشسته و خشمگین مشتزنی، Mickey Rocky I عکس العملی با یک پلیور، یک ساعت روی سینه‌اش و کلاه بافته شده.

عروسک های اکشن سوپر سون، به ابعاد ۳.۷۵ اینچ و به سبک رترو، دارای ۵ نقطه مفصلی هستند و تقریباً ۹.۵ سانتی‌متر قد دارند. این عروسک‌ها در بسته‌بندی بلیستر فردی با کارت‌های تصویری شخصیت‌های مربوطه ارائه شده است همچنین کیفیت این محصول بسیار بالا بوده و طبق استاندارد های بین المللی تولید و پخش شده است که شما می توانید با مراجعه به وبسایت رسمی سوپر 7 این محصول را مشاهده و خریداری نمایید.

هر عروسک های اکشن سوپر سون از مجموعه Rocky I عکس العملی Wave 3 با قیمت ۲۰ دلار آمریکا مستقیماً از فروشگاه Super7 قابل دسترسی است.

منبع: Super7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *