اخبار

ورشکستگی Imaginarium در استرالیا

ورشکستگی Imaginarium در استرالیا

ورشکستگی Imaginarium در استرالیا

در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۲۴، زنجیره فروش اسباب‌بازی اسپانیایی Imaginarium اعلام کرده است که تمامی فروشگاه‌های خود در اسپانیا را بسته است، چند روز پس از اینکه وب‌سایتش آفلاین شد.

این شرکت اعلام کرده است که همه فروشگاه‌های باقی‌مانده خود در اسپانیا را بسته است. Imaginarium در سال‌های اخیر به علت دوره‌ی چالش ‌برانگیز تجاری، تعداد فروشگاه‌های خود را در این کشور به شدت کاهش داده بود.

جزئیات ورشکستگی Imaginarium در استرالیا

ورشکستگی Imaginarium در استرالیا و پیامی که در صفحه فیس ‌بوک شرکت منتشر شده خواند: “شما ممکن است متوجه شده باشید که وب‌سایت ما چند روزی است که آفلاین شده است. تا آخرین لحظه، تا آخرین نفس، ما منتظر ماندیم تا دکمه را فشار داده و خداحافظی کنیم.”با قلبی پر از احساسات و پس از سال‌ها زیاد، متاسفیم که به شما اطلاع دهیم که دوره Imaginarium به پایان رسیده است.”

فروشگاه‌های لگو و اسباب‌بازی Imaginarium در سراسر اسپانیا مشهور بودند و معتبر و شناخته شده بودند و برای درهای ورودی شان با رنگ آبی؛ یک در بزرگ و یک در کوچک، که به فضای فروشگاه منتقل می‌شدند. این شرکت در زراگوزا تأسیس شده بود و تا سال ۲۰۲۲ در بورس جایگزین لیست شده بود، زمانی که از لیست حذف شد. در اوج فعالیت، این شرکت تقریباً ۸۰۰ نفر از کارگران را استخدام کرده بود و ۴۲۰ فروشگاه را در ۲۰ کشور اداره می‌کرد.

با ورشکستگی Imaginarium در استرالیا همچنین به مشتریان اسپانیایی خود برای وفاداری و حمایت آنها در طول سال‌های گذشته از طریق اظهارنظرهای ارزشمند شان از محصولاتشان، سپاسگزاری کرد و به کارکنانی که برای شرکت کار کرده بودند، برای سخت کوشی شان سپاسگزاری کرد.

به علاوه، شرکت اعلام کرده است: “برای ما افتخار بوده است که بخشی از زندگی شما و فرزندان شما بوده‌ایم، و از طریق اسباب ‌بازی ‌های ما، به آنها لحظات شادی و سرگرمی ارائه داده‌ایم.”

این خبر به دنبال اعلام اخیر زنجیره اسباب‌بازی اسپانیایی Poly Juguetes است که در ماه مارس درخواست شکایت خود به صورت داوطلبانه را ثبت کرد. Poly Juguetes بخشی از Teal Group Holdings است که شامل The Entertainer، Early Learning Centre و Addo می‌شود. Toy World درک می‌کند که گروه Poly فعالاً به دنبال یافتن مالک جدید است تا فروشگاه‌ها باز بمانند و کارکنان شغل خود را حفظ کنند.

منبع: toynews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *