اخبار

تور اسکوئیشمالوز

تور اسکوئیشمالوز

تور اسکوئیشمالوز در اسمیثس برگزار می‌شود.

تور اسکوئیشمالوز از 25 مه تا 2 ژوئن به هفت فروشگاه سوپر استور اسمیثس می‌آید و شادی نیمه ترم را برای کودکان و خانواده‌ها به ارمغان می‌آورد.

اسکوئیش، از پدیده جهانی تور اسکوئیشمالوز، برای اولین بار در تعطیلات نیمه ترم ماه مه به انگلستان می‌آید. پس از موفقیت بزرگی که تور اسکوئیش در آمریکای شمالی داشت، اتوبوس تور اسکوئیش در ماه مه راهی انگلستان می‌شود و در ماه سپتامبر توقف‌های بیشتری در آلمان و فرانسه خواهد داشت که در فصل قبل به آسیا سفر کرده بود و از اسباب بازی چینی بازدید می کرد.

بازدید از هفت مکان اسمیثس تویز در انگلستان، طرفداران برند شماره 1 پلاس را به تجربه نهایی اسکوئیشمالوز دعوت می‌کند. بازدیدکنندگان از قوس معروف به شکل Cam the Cat عبور می‌کنند و از فرصت‌های متعدد عکس‌برداری، از جمله کامیون جدید اسکوئیش و مبل پلاس اسکوئیشمالوز، بازی‌های تعاملی با برد پینکو و ماشین چنگکی، مسابقات، جوایز محصولات و جوایز ویژه از جمله بن‌های خرید اسمیثس تویز لذت می‌برند. ستاره اسکوئیشمالوز، Cam the Cat، در کنار Patty the Cow که برای اولین بار با طرفداران انگلیسی ملاقات خواهد کرد، حضور خواهد داشت. این تور توسط تأثیرگذاران و سفیران برند برتر پشتیبانی می‌شود.

به همراه تور اسکوئیش، اسمیثس تویز یک کمپین هدیه نیمه ترم ماه مه را تبلیغ می‌کند. اسکوئیشمالوزهای 6 سانتی‌متری به صورت رایگان به هر کسی که در تاریخ 25 مه از ساعت 9 صبح به فروشگاه محلی خود در اسمیثس مراجعه کند، در حالی که موجودی‌ها ادامه دارند، اهدا می‌شود.

هالی اولدام، مدیرعامل UK در Jazwares، اظهار داشت: “ما بسیار خوشحالیم که تور اسکوئیش به انگلستان می‌آید و حتی بیشتر خوشحالیم که در این نیمه ترم ماه مه با اسمیثس تویز همکاری می‌کنیم. تور اسکوئیش در آمریکای شمالی موفقیت بزرگی داشته و نمی‌توانیم صبر کنیم تا واکنش طرفدارانمان در اینجا در انگلستان را ببینیم.”

سیناد برن، مدیر بازاریابی اروپایی در اسمیثس تویز، افزود: “ما در اسمیثس تویز طرفداران بزرگ اسکوئیشمالوز هستیم و بسیار هیجان‌زده‌ایم که اولین تور اسکوئیشمالوز را میزبانی می‌کنیم. ما در روز شنبه 25 مه در هر فروشگاه یک هدیه رایگان ارائه می‌دهیم و همچنین نقاشی صورت و پیشنهادات شگفت‌انگیزی روی اسکوئیشمالوز خواهیم داشت.”

منبع: toyworldmag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *