اخبار

برگزاری 3 نمایشگاه در هنگ کنگ

برگزاری 3 نمایشگاه در هنگ کنگ

برگزاری 3 نمایشگاه در هنگ کنگ به پایان موفقیت ‌آمیزی رسید؛ که همزمان با نمایشگاه محصولات نوزادی و لوازم التحریر برگزار شد، حضور قابل توجهی از بازدید کنندگان از چین، هند و کشورهای آسیای جنوب‌ شرقی را مشاهده کرد.

پنجاهمین نمایشگاه اسباب ‌بازی ریز و بازی‌های هنگ‌ کنگ  HKTDC، پانزدهمین نمایشگاه محصولات نوزادی هنگ ‌کنگ HKTDC و بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی لوازم التحریر و تجهیزات مدرسه هنگ‌کنگ با موفقیت در مرکز همایش‌های هنگ ‌کنگ به پایان رسید.

بر اساس گزارش دهنده، نمایشگاه‌ های فیزیکی چهار روزه حدود ۸۳٬۰۰۰ خریدار از ۱۳۵ کشور و منطقه را جلب کردند و بازگشت خریداران بین‌المللی را مشاهده کردند.

برگزاری 3 نمایشگاه در هنگ کنگ به موفقیت رسید

در برگزاری 3 نمایشگاه در هنگ کنگ،HKTDC یک تجزیه و تحلیل از تعداد خریداران بازدید کننده فراهم کرده است و گفته است که بیش از ۴۲٬۰۰۰ خریدار، از همایش اسباب‌ بازی و بازی ‌های هنگ‌ کنگ بازدید کردند، در حالی که بیش از ۲۶٬۶۰۰ خریدار به نمایشگاه محصولات نوزادی آمده و حدود ۱۳٬۹۰۰ نفر به نمایشگاه لوازم التحریر و تجهیزات مدرسه رفتند.

در برگزاری 3 نمایشگاه در هنگ کنگ، خریداران آسیایی از چین، ژاپن، کره و هند آمده بودند و خریداران اروپایی از انگلستان، آلمان، ایتالیا و روسیه پرواز کرده بودند. نمایشگاه‌ها همچنین خریدارانی از آفریقای جنوبی، برزیل و امارات متحده عربی دریافت کردند. تعداد خریداران از چین اصلی، هند و کشورهای آسه‌آن مانند مالزی، اندونزی و سنگاپور به طرز چشمگیری افزایش یافت.

سوفیا چونگ، معاون مدیر اجرایی HKTDC، گفت: “وارد شدن به سال جدید، HKTDC به فعالیت‌های فراوانی در زمینه تجارت بین‌المللی پرداخته است، تلاش‌های تبلیغاتی خود را افزایش داده و وضعیت هنگ‌کنگ به عنوان مرکز بین‌المللی تجارت و همایش و نمایشگاه را تقویت کرده است.

در برگزاری 3 نمایشگاه در هنگ کنگ، امسال وارد بیست و پنجمین دوره خود شد که برای صنعت اهمیت دارد. در طول دهه‌ها، به عنوان یک پلتفرم جامع برای صنایع اسباب‌بازی و بازی در هنگ‌کنگ، چین اصلی و جهانی، به کسب و کارها کمک کرده است تا شبکه‌های خود را گسترش دهد.

منبع: : home.hktdc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *