اخبار

پازل های Ravensburger

پازل های Ravensburger

ایکسکلوسیو: پازل های Ravensburger در سال آینده منتشر میشوند.

سیندی راندال، مدیر محصولات سنیور، درباره پازل های Ravensburger و نقاط قوت پورتفولیو پازل راونزبورگر و آنچه که در سال 2024 باید انتظار داشته باشیم، گفتگو می‌کند.

در شماره ماه جاری مجله Toy World، سیندی، که 20 سال است که در تیم پازل و لگو های راونزبورگر کار می‌کند و امروزه پورتفولیو کامل پازل شرکت را برای بریتانیا مدیریت می‌کند، با Toy World در یک مصاحبه به شیوه سوال و جواب صحبت می‌کند تا صنعت را درباره آینده‌ای که برای هر دو کودکان و بزرگسالان وجود دارد، هیجان‌زده کند.

سیندی جزئیات عملکرد فعلی بخش پازل راونزبورگر را توضیح داده است که: “پازل‌ها پایه ‌ای از تجارت ما هستند. ما موقعیت اول را در بین پازل‌های بزرگسالان 2D، کودکان و 3D حفظ کرده‌ایم.

جزئیات پازل های جدید شرکت Ravensburger

سال 2023 سال پنجم متوالی ما به عنوان رهبر در بخش پازل‌های بزرگسال بود و با بیش از 200 مدل از پازل های Ravensburger در امسال، برنامه‌ریزی برای رشد پیوسته در این زمینه داریم.”

او افزود که سال آینده، 50 سالگی نشان آبی راونزبورگر محمل می‌شود. “این نماد به طور جهانی به عنوان نشانه‌ای از کیفیت پازل های Ravensburger شناخته می‌شود و ما با دو مورد ویژه این مناسبت را در بریتانیا نشان خواهیم داد.

یکی از پازل های Ravensburger که خیلی هم محبوب است، معروف برج ایفل به عنوان یک نسخه محدودی که در تاریکی روشن می‌شود، در دسترس خواهد بود. و چون امسال همچنین 20 سال از پازل کریسمس با هنرمند روی تروور گذشته است، این انتشار یک جشن دو برابری خواهد بود با یک نسخه جشنی برای چاپ مجدد اولین پازل کریسمس با ما: دهکده کریسمس.”

این شرکت ادامه دادن رشد پورتفولیو خود از هنرمندان محلی را هم در نظر گرفته است. سیندی افزود “ما همیشه به دنبال هنرمندان جدید و استعدادمند برای گسترش پیشنهاد ما هستیم و برای تکمیل طرح ‌های بین‌ المللی موجود در پورتفولیو جهانی راونزبورگر از دسترسی ما استفاده می‌کنیم”.

او به ما گفت که وسعت محصولات سبب می‌شود انتخاب برجسته‌ها دشوار باشد. “من به رونمایی از یازدهمین پازل در سری محبوب من با نام “My Haven” از پازل‌های 1000 قطعه و دهمین پازل در مجموعه روزهای فراغت خود اشاره می‌کنم.

ما همچنین پیشنهاد ما از پازل‌های با قطعات بزرگ و در پازل‌های لایسنسی، خیلی خوشحالیم که فیلم مورد انتظار “ویکد” را در این سال به قفسه پازل معرفی خواهیم کرد.”

منبع: ravensburger

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *