اخبار

همکاری Hippychick با BS Toys

همکاری Hippychick با BS Toys

همکاری Hippychick با BS Toys در حال انجام است!

2024 Hippychick اعلام کرده است که این بهار یک برند جدید به پورتفولیو خود اضافه کرده است که آن BS Toys از هلند می باشد.

BS Toys یک برند سریع الرشد، آموزشی و پایدار است که باور دارد بازی فعال کلید توسعه کودک است. این برند اسباب‌بازی‌های داخلی و خارجی اصلی و با کیفیت بالا هم رده اسباب بازی چینی، توسعه داده است که طراحی شده‌اند تا بازی فعال را ترویج کنند و خلاقیت و تخیل کودکان را تحریک کنند که دلیل همکاری Hippychick با BS Toys همین مورد میباشد.

جولیا مینچین، بنیان‌گذار و مدیر مشترک هیپی چیک در رابطه با همکاری Hippychick با BS Toys، گفت: “پورتفولیو اسباب‌ بازی‌ های ما در حال حاضر ۶۰٪ از حجم فروش ما را شامل می‌ شود که نشان‌دهندهٔ بخش قابل‌توجهی از کسب‌وکار ما است. برای ساختن بیشتر در این حوزه، به دنبال یک برند اسباب‌بازی طراحی اروپایی دیگری بودیم که با برند ما هماهنگ باشد.

قرار داد شراکت بین Hippychick با BS Toys

و همچنین در ادامه خبر همکاری Hippychick با BS Toys افزود: “این مجموعه شیک و با کیفیت از BS Toys نه تنها عالی کنار مجموعه‌های پرفروش ما، Vilac، Classic World و Crocodile Creek، کار می‌کند، بلکه با هدف‌های خود Hippychick نیز ارتباط نزدیکی دارد، برای ارائه اسباب‌بازی‌های آموزشی زیبا که توسعهٔ سالم در کودکان جوان را تشویق می‌کنند.”

BS Toys به طور نزدیک با اهداف پایداری Hippychick هماهنگ است، با تعهد به کاهش تأثیر محیطی با استفاده از چوب FSC معتبر در تمام فرآیند تولید خود، و همچنین استفاده از مواد پایدار دیگر مانند کارتن بازیافتی، سفیده گندم، فلز و جو به عنوان مواد اولیه. BS Toys همچنین برای کاتالوگ‌ها و بسته‌بندی‌های خود از کاغذ بازیافتی استفاده می‌کند، با جوهر سویا چاپ می‌شود و دفاتر دستورالعمل آن دیجیتال هستند.

جولیا اضافه کرد:  Hippychick قصد دارد یک پیشنهاد اولیه از بهترین فروشندگان خارجی خود را با بسته‌بندی اکو تازه‌برنده را به دست بیاورد، و بیشتر اسباب‌بازی‌های داخلی را به عنوان برند در انتظار کریسمس به بازار عرضه کند. “تمرکز ما بر روی بازار پیش‌دبستانی است که جمعیت هدف اصلی Hippychick است – سنین سه تا پنج ساله”، .

جولیا در ادامه خبر همکاری Hippychick با BS Toys گفت: “ما به خصوص به جنبه‌های نوستالژیک مجموعه BS Toys علاقه مند شدیم. والدین و پدربزرگها همچنین می‌توانند به این اسباب‌بازی‌ها وابسته باشند، زیرا بسیاری از آنها طراحی شده‌اند تا با نمونه‌های اصلی کلاسیک که ما را در کودکی خود سرگرم نگاه می‌داشتند، تطابق داشته باشند. محبوب‌ترین محصول ما، مسیر لیلی لرزان سه تکه است که یک کودک باید روی سه برگ زنبق چوبی قدم برداشته تا به شاهزاده قورباغه برسد و کودکان را به توسعه مهارت‌های حرکتی خام و زمینه مشترک خود آموزش می‌دهد. همچنین یک محصول مورد علاقه شخصی از من است و مطمئناً در اینجا در انگلستان هم بهترین فروشنده خواهد بود.”

لایدا ویلینگ، مدیر فروش بین‌المللی در بی اس تویز درباره همکاری Hippychick با BS Toys، گفت: “این همکاری کاملاً با ارزش‌ها و اعتقادات ما به کیفیت، دوام و عالی بودن هماهنگ می‌شود. ما پتانسیل قابل‌توجهی را برای گسترش حضور برند خود در بازار انگلیس می‌بینیم و Hippychick شریکی مناسب برای کمک به ما در این کار است. با هم، تخصص‌ها، انگیزه و شبکه‌های ما ما را جلو خواهند برد تا همکاری‌های جدید و منحصر به فردی در بین گستره‌ای متنوع از فروشندگان در انگلیس ایجاد کنیم.”

مجموعه گزیده از BS Toys از آخر آوریل 2024 قابل سفارش از Hippychick خواهد بود.

منبع: hippychick

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *