اخبار

گسترش اتحادیه Playtimepr به استرالیا

گسترش اتحادیه Playtimepr به استرالیا

گسترش اتحادیه Playtimepr به استرالیا شروع میشود.

در تاریخ ۱۸ آوریل ۲۰۲۴، شرکت Playtime PR اعلام کرده است که شبکه اتحادیه جهانی خود را به کاور استرالیا گسترش داده است. Progressive PR & Communications با مستقر شدن در ملبورن، هفتمین آژانسی است که به شبکه The Play Group شرکت Playtime PR ملحق می‌ شود که از طرف دیگر به مشتریان Playtime امکان دسترسی به آژانس ‌های تخصصی در آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا و ایالات متحده را فراهم می‌کند.

شروع گسترش اتحادیه Playtimepr به استرالیا

در خبر گسترش اتحادیه Playtimepr به استرالیا، از طریق همکاری، آژانس‌ های درون شبکه The Play Group می ‌توانند به مشتریان خود درک عمیق ‌تری از وضعیت محلی و راه‌ حل‌ های تبلیغاتی شخصی‌ سازی شده و حساس به فرهنگ ارائه دهند، همچنین ورودی معنی‌ داری در استراتژی‌ های ارتباطات جهانی داشته باشند.

لزلی سینگلتون، مدیر عامل این شرکت در ادامه خبر گسترش اتحادیه Playtimepr به استرالیا، گفت: “من واقعاً به روش ایجاد کمپین ‌های استراتژیک با نتایج قابل اندازه ‌گیر برای مشتریانشان از طریق Progressive اعتقاد دارم. آنها از سال ۱۹۹۹ در حوزه اسباب ‌بازی چینی و بیشتر به زندگی روزمره، سفر، سرگرمی و هنر موفقیت چشمگیری داشته‌ اند. من خیلی خوشحالم و به The Play Group خوش‌آمد می‌گویم و منتظر همکاری با آنها هستم.”

جودی آرتیس، بنیان‌گذار Progressive PR & Communications، افزود: “ما یک شبکه قوی از رسانه‌ها و مخاطبین اجتماعی کلیدی در سراسر استرالیا ایجاد کرده ‌ایم و با همکاری با مشتریانی همچون Entertainment One، Hasbro، Australian Toy Distributers و Zak Australia، به ارائه کمپین ‌های تبلیغاتی و رسانه‌ای برای برند هایی مانند Peppa Pig، My Little Pony، PJ Masks، Tonka Trucks، Transformers، Monopoly، Casdon، Joseph and Joseph، Optimus Prime و Brickman Cities powered by Lego City پرداخته‌ایم. ما بسیار هیجان زده هستیم که به The Play Group ملحق شویم و منتظر همکاری با آژانس‌ های دیگر هستیم.”

منبع: toynews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *