اخبار

مشارکت بین اسمارت تویز و WowToys

مشارکت بین اسمارت تویز و WowToys

مشارکت بین اسمارت تویز و WowToys اطفاق افتاد!

تیم Wow Toys به عنوان بخشی از Smart Toys and Games UK عمل خواهد کرد و از فرصت‌های فروش بین‌المللی که با برند Smart همراه است، بهره خواهد برد.

شرکت بلژیکی برجسته لگو ها و بازی‌ها Smart Toys and Games اعلام کرده است که شرکت Wow Toys (توسعه‌دهنده‌ی NAD) را به دست آورده و برند و تیم Wow Toys را به خانواده رو به رشد Smart خود خوش‌آمد می‌گوید.

Wow Toys که توسط Nadim Ednan-Laperouse در سال ۱۹۹۶ تأسیس شده است، به خاطر محصولات با کیفیت بالایی که برای کودکان پیش‌دبستانی تولید می‌کند، شناخته شده است، با لبه‌های تیز، قطعات کوچک، مواد سمی و باتری ندارد. محدوده‌ی طراحی شده بالای ۷۰ وسیله نقلیه و بیش از ۱۰۰ شخصیت به‌طور کامل تعاملی است.

و همچنین با اسباب‌بازی‌های ساده تعاملی کودکان سرحال را با اسباب‌بازی‌های مقاوم که می‌توانند به ایمنی تحمل استفاده توسط بیشترین کودکان جوان علاقمند را فراهم کنند، فراهم می‌کند.

مشارکت بین اسمارت تویز و WowToys آغاز شد

Nadim در رابطه با مشارکت بین اسمارت تویز و WowToys گفت: “با افتخار اعلام می‌کنم که Wow Toys به گروه Smart پیوسته است. ما اهداف و ارزش‌های یکسانی را به اشتراک می‌گذاریم و هر دو معتقدیم به سرمایه‌گذاری در افراد عالی برای تولید محصولات برتر.

من شوق زیادی دارم که مشارکت بین اسمارت تویز و WowToys انجام شده تا برند را به عنوان بنیان‌گذار بنیاد تحقیقات حساسیت غذایی ناتاشا، یک موسسه خیریه برای افزایش آگاهی از قانون ناتاشا و آموزش همه در مورد حساسیت‌های غذایی با هدف از بین بردن آلرژی غذایی و بیماری آلرژیک، و ایجاد جهانی امن برای همه. تیم با استعداد Wow Toys به عنوان بخشی از Smart Toys and Games UK عمل خواهد کرد و برند نیز از هم‌زیستی‌ها و فرصت‌های فروش که با حضور بین‌المللی برند Smart همراه است، بهره خواهد برد.”

این اکتسازیون توسط Smart که برنده‌های معتبری از جمله SmartGames، IQ، Happy Cube، The Genius Square، GeoSmart و SmartMax را در برمی‌گیرد، رشد و حضور شرکت را در انگلستان پس از اکتسازیون‌های The Happy Puzzle Company در سال ۲۰۲۲ و All Jigsaw Puzzles در سال ۲۰۲۳ بیشتر می‌کند.

Rolf Vandoren، مدیر عامل جهانی Smart، در رابطه با مشارکت بین اسمارت تویز و WowToys گفت: “همیشه از محصولات Wow Toys تعریف می‌کرده‌ام و مدت زیادی است که Nadim را می‌شناسم. ما از اعلام آخرین اکتسازیون با کیفیت بالا به گروه Smart خوشحالیم و می‌توانیم کار نادیم را در ترسیم یک دید بزرگ و ارائه محصولات شگفت‌انگیز انجام دهیم.

منبع: https://smarttoysandgames.co.uk/uk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *