اخبار

فیگور اکشن نیکا

فیگور اکشن نیکا

به تازگی فیگور اکشن نیکا طراحی و تولید شده است که یک شخصیت محبوب از یک سریال است.

اولین فیگور اکشن نیکا 7 اینچی می باشد که از فیلم‌ های ترسناک کلاسیک استودیوی معروف انگلیسی Hammer Films الهام گرفته شده است. این استودیو از دهه ۱۹۵۰ تاکنون فیلم‌ های ترسناک قابل توجهی تولید کرده است. اما این که چرا از بین این همه شخصیت ترسناک و پر طرفدار، این فیلم انتخاب شده است را در ادامه خواهید یافت.

اکشن فیگور دراکولا

و اولین فیلمی که یک اسباب بازی از را با موضوع و شخصیت های خود برنده شده است، Dracula، The Night Vampire به کارگردانی ترنس فیشر در سال ۱۹۵۸ و با بازی دوئل شگفت‌ انگیز پیتر کاشینگ و کریستوفر لی است. که از دوران تا به حال، هنوزم محبوبیت خود را میان طرفداران فیلم و سریال دارد و یکی از دلایلی که این محصول در سال 2024 تولید شده است همین محبوبیت میان مردم می باشد.

فیگور اکشن نیکا Count Dracula Ultimate Horror of Dracula (1958) همراه با سه سر قابل تعویض با ویژگی‌ های بازیگر سر کریستوفر لی به عنوان خون‌ آشام گوتیک است، شامل یکی با یک عبارت عادی و دو تای دیگر با چشمان قرمز و دندان‌ های خونی.

فیگور اکشن نیکا همراه با لباس‌ های منحصر به فرد و پارچه مشکی قابل جدا شدن، ۵ دست با وضعیت‌های مختلف و لوازم جانبی فیلم به اندازه مانند یک بیل، یک شمعدان با شمع و شمعدان آتش‌سوز می باشد که این ویژگی، آن را به یکی از ترسناک ترین اکشن فگور های تبدیل کرده است.

قیمت فیگور اکشن نیکا هنوز مشخص نیست اما شما می توانید برای پیش خرید این محصول در سایت ultimate نام خود را ثبت کرده و منتظر اولید پیش فروش از این محصول جذاب و باور نکردنی شوید.

منبع: neca

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *