اخبار

چیدمان جدید سالن اسپیل وارن

چیدمان جدید سالن اسپیل وارن

چیدمان جدیدسالن اسپیل وارن مِسه در سال 2025 تغییر میکند!

چیدمان جدید سالن اسپیل وارن مِسه، مزایای بهبود یافته‌ای را برای همه شرکت‌کنندگان نوید می‌دهد و اکنون سالن مدرن 3C نمایشگاه را نیز شامل می‌شود.

برای اسپیل وارن مِسه بعدی که از 28 ژانویه تا 1 فوریه 2025 برگزار می‌شود، برگزارکننده اسپیل وارن مِسه eG تجربه‌ای جدید را در محل نمایشگاه ایجاد می‌کند. تغییرات در تخصیص فضا در مرکز نمایشگاهی نورنبرگ – که برای اولین بار شامل استفاده از سالن چندین بار برنده جایزه 3C است، فضای بیشتری را به دسته‌های مختلف محصولات اختصاص داده و فرصت‌های رشد بلندمدت فراهم می‌کند مثلا برای لگو ها یک قفسه و برای دسته بندی اسباب بازی چینی قفسه رو به رویی را انتخاب می کنند.

چیدمان جدید سالن برای اسپیل وارن 2025

کریستین اولریش، سخنگوی هیئت اجرایی درباره چیدمان جدید سالن اسپیل وارن توضیح داد: “ما هر یک از 13 گروه محصول خود را تجزیه و تحلیل کرده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها به طور کامل قرار داده شده‌اند. با تخصیص و گسترش جدید سالن‌ها، اطمینان می‌دهیم که اسپیل وارن مِسه برای آینده آماده است و مزایای بهبود یافته‌ای به بازدیدکنندگان ارائه می‌دهد.”

چیدمان جدید سالن اسپیل وارن شامل سالن 3C برای اولین بار در سایت اسپیل وارن مِسه است. شاهکار چیدمان جدید سالن اسپیل وارن که توسط معمار برنده جایزه، زاها حدید طراحی شده است، فضایی به ویژه دلپذیر ارائه می‌دهد و به غرفه‌داران در دسته‌های مقالات نوزاد و نوزاد و محصولات زندگی مدرن، سالنی مدرن با نور طبیعی فراوان می‌دهد. از نظر عملی، نزدیکی سالن 3C به سالن‌های 1، 2 و 3 به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا از هم‌افزایی‌های متعدد با گروه‌های محصول همسایه بهره‌مند شوند.

در ادامه خبر چیدمان جدید سالن اسپیل وارن، گروه محصولات مقالات مدرسه، نوشت‌افزار و طراحی خلاقانه به سالن 2 که در کنار آن قرار دارد منتقل می‌شود. فلوریان هس، عضو هیئت اجرایی اسپیل وارن مِسه eG توضیح داد: “لغو Insights-X منجر به تقاضای بالای غرفه‌داران در بخش نوشت‌افزار شده است که اکنون می‌خواهند خود را در اسپیل وارن مِسه معرفی کنند. به همین دلیل، این منطقه محصول اکنون سالنی اختصاصی خواهد داشت، که کل مجموعه نوشت‌افزار را گرد هم آورده و فرصت‌های رشد را از دیدگاه غرفه‌داران و بازدیدکنندگان ایجاد می‌کند. این دسته به ویژه در زمینه‌های بازگشت به مدرسه و خلاقیت پتانسیل عظیمی دارد و در آینده قوی‌تر بهره‌برداری خواهد شد.”

یک پویایی جدید نیز در سالن 7 در حال ظهور است، به دنبال تقاضای غرفه‌داران برای نزدیک‌تر شدن مدل‌های راه‌آهن و ساخت مدل به گروه محصولات اسباب‌بازی‌های فنی، اسباب‌بازی‌های آموزشی و اسباب‌بازی‌های اکشن. شرکت‌های معروفی مانند Hornby Hobbies، ICM Holding، IXO Models، Märklin، Noch و Tamiya قبلاً اعلام کرده‌اند که دوباره در اسپیل وارن مِسه شرکت خواهند کرد. علاوه بر این، سالن 7 اکنون ورزش، تفریح و فضای باز و همچنین خدمات برای تجارت و صنعت را در خود جای خواهد داد. گروه محصولات ورزش، تفریح و فضای باز نیز در سالن 7A یافت می‌شود: طراحی مدرن آن، با نور فراوان، برای مناطق عملیاتی و ارائه محصولات ایده‌آل است. این سالن همچنین از نزدیکی به ورودی شرقی (Eingang NCC Ost) بهره‌مند است.ترتیبات در سایر سالن‌ها تغییر نمی‌کند.

و در انتهای خبر چیدمان جدید سالن اسپیل وارن، کریستین افزود: “تغییرات با هدف افزایش بیشتر جذابیت اسپیل وارن مِسه و ترویج هم‌افزایی‌ها، و همچنین برجسته کردن فرصت‌های گسترش که بهترین تجربه ممکن از نمایشگاه تجاری را برای همه شرکت‌کنندگان فراهم می‌کند.”

منبع: messe

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *