اخبار

عروسک خواننده شرکت funko

عروسک خواننده شرکت funko

عروسک خواننده شرکت funko

Funkoاز آلبوم Pop! Albums خود را از هشتمین آلبوم استودیویی توسط گروه راک انگلیسی The Cure عرضه کرده است.

The Cure Disintegration Pop! Albums Figure with Case (#65)با یک تکثیر از جلد عجیب آلبوم Disintegration، که در تاریخ ۲ مه ۱۹۸۹ منتشر شده است و عود گروه به سبک اصلی راک گوتیک خود را نشان می‌دهد و به رتبه‌ی سوم جدول موسیقی انگلستان دست یافت. عروسک خواننده و آهنگساز رابرت اسمیت، با آرایش عجیب خود، مجموعه را کامل می‌کند که میتوان گفت این عروسک شبیه به اسباب بازی چینی است.

ویژگی های عروسک خواننده شرکت funko

Funko یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تولید اسباب‌بازی‌ها و محصولات جمع‌آوری‌پذیر محبوب فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۹۹۸ توسط مایکل بکر و استرات لیندلو به عنوان یک شرکت کوچک تأسیس شد و در آغاز به تولید محصولات مربوط به فیلم‌های و مجموعه‌های تلویزیونی محدود شده بود. اما با عرضه محصولات مبتکرانه و متنوعی مانند اکشن فیگورهای Pop! Vinyl، Funko به سرعت در بازار اسباب‌بازی‌ها محبوب شد.

 همچنین به غیر از عروسک خواننده شرکت funko، محصولات دیگری نیز تولید می‌کند از جمله اکشن فیگورهای بزرگتر، لوازم جانبی، پاپ‌های موسیقی، لوازم جمع‌آوری‌پذیر و غیره. این شرکت با ارائه محصولات با کیفیت و جذاب، مخاطبان بسیاری را جذب کرده و توانسته است جایگاه بسیار قوی‌ای در بازار جهانی اسباب‌بازی‌ها پیدا کند.

عروسک خواننده شرکت funko داخل یک جعبه‌ی آکریلیک شفاف به طور محکم محافظت شده است و عروسک رابرت اسمیت به اساس آن متصل شده است. جعبه می ‌تواند بر روی قفسه، روی میز یا به دیوار بیشنگاه شود. عروسک خواننده شرکت funko ارتفاع ۹.۵ سانتیمتر دارد و جعبه ابعاد ۲۳.۵ سانتیمتر در ۲۲.۲ سانتیمتر در ۸.۹ سانتیمتر دارد.

قیمت عروسک خواننده شرکت funko در پیش‌فروش از سایت Entertainment Earth، که سفارش‌های از کشور برزیل را نیز پذیرفته می‌کند، ۱۹.۹۹ دلار آمریکا است.

منبع: funko

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *