اخبار

باربی جدید شرکت ماتل

باربی جدید شرکت ماتل

باربی جدید شرکت ماتل، عروسک امضا شده از مجموعه موسیقی باربی را به افتخار خواننده و ترانه‌ سرای مشهور و برنده جایزه کوبایی، گلوریا استفان منتشر کرده که با استقبال مردم رو به رو شده است!

ماتل یک شرکت تولید کننده اسباب بازی آمریکایی میباشد که در چندین کشور دنیا کارخانه و فروشگاه های متعددی تاسیس کرده است که توسط یک زن و شوهر به نام الیوت هندلر و روث هندلر در سال 1945 در شهر لس آنجلس تاسیس شد که دفتر مرکزی این شرکت در شهر کالیفرنیا میباشد.

این شرکت با نوآوری خود توانسته مقدار زیادی از بازار جهانی اسباب بازی را در دست خود بگیرد و به یکی از مشهور ترین شرکت های اسباب بازی تبدیل شده است.

باربی جدید شرکت ماتل منتشر شد

اسباب بازی امضای موسیقی باربی گلوریا استفان برای مجمع ‌کنندگان با یک لباس الهام‌ گرفته از موزیک ویدیئو جالب سال ۱۹۸۹ “به پاخیزید” ارائه شده است که شامل یک ژاکت سیاه با جزئیات طلا و تزیینات رنگارنگ، یک کمربند طلا و آستین گردان بزرگ و شکوهمند از جوراب ‌دوزی است.

ملکه پاپ لاتین همچنین یک کمربند پشم ‌مرغی نرم با یک زنجیر طلا در دور کمرش و بوت ‌های بلند و جسور با الگوی پشم ‌مرغی، همچنین لوازم جانبی و جواهرات طلا برای کامل کردن ظاهر دارد. عروسک برنده سه بار جایزه گرمی همراه با لوازم جانبی میکروفن سیاه ارائه شده است.

باربی جدید شرکت ماتل به صورت رسمی مجوز دارد و تایید شده است و با جعبه مجمع‌ کننده همراه با یک پنجره بزرگ شفاف، عکس‌ها و توضیحات کوتاه در پشت، و یک گواهینامه اصالت ارائه می‌شود که شما میتوانید بصورت حضوری و یا اینترنتی از این فروشگاه محبوب خریداری نمایید.

قیمت باربی جدید شرکت ماتل امضای موسیقی باربی گلوریا استفان ۵۹٫۹۹ دلار آمریکایی است که قبل از سفارش از Entertainment Earth، که سفارشات از برزیل را نیز می‌ پذیرد، قابل دسترسی است.

منبع: mattel

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *