اخبار

عروسک های اکشن toyworld

عروسک های اکشن toyworld

عروسک های اکشن toyworld با دسته بندی جدید وارد بازار میشوند!

در نسخه ژوئن، ویژگی سالانه دنیای اسباب ‌بازی در مورد دسته ‌بندی عروسک‌ های اکشن همچنین بازار اسباب ‌بازی ‌های کودکانه در حال گسترش سریع را پوشش خواهد داد: اینجا همه چیزی که شما برای شرکت در آن نیاز دارید.

امسال، همچنین عروسک های اکشن toyworld، بازار اسباب ‌بازی‌ ریز کودکانه و جمع‌ آوری‌ ها را پوشش خواهد داد که شامل جزئیات بیشتر، بسته ‌بندی ارزشمند تر، روندهای محدود و بسیاری از موارد دیگر می‌شود.

دسته بندی جدید شرکت دنیای اسباب بازی

بازار اسباب ‌بازی ‌های کودکانه یکی از قوی‌ترین دسته ‌بندی‌ها در کل منظر اسباب‌ بازی‌ها و بازی‌ ها است که در سال گذشته به ترتیب ۲۸٪ از فروش جهانی اسباب‌بازی را در سال ۲۰۲۳ تشکیل داد – رشد ۷٪ قابل توجه سال به سال.

در ادامه خبر عروسک های اکشن toyworld، این شرکت اعلام کرد: ما می‌خواهیم از شرکت ‌های اسباب ‌بازی که محصولات آن ‌ها در این دسته قرار دارد و که می ‌خواهند محصولات خود را در معرض خریداران و خرده ‌فروشان کلیدی در سراسر کشور (و بیشتر) قرار دهند، بشنویم. این ویژگی شامل همه چیز از عروسک‌ های اکشن، مدل‌های ریخته ‌گری و کیت ‌های ساخت پیچیده تا مجموعه‌های ‘گریز’ بسیار زیبا و اسباب‌بازی‌های نمایشی است.

یک ویژگی دسته بندی عروسک های اکشن toyworld، پر از راه‌اندازی‌های جدید خواهد بود که خرده‌فروشان را به دفاتر سفارش‌گیری خود می‌کشاند.

تبلیغ کنندگان در این شماره تضمین می‌کنند که مورد تحلیل جویایانه و فرصت‌های محتوای اضافی قرار خواهند گرفت. مجله برجسته تجارت اسباب‌بازی بریتانیا، دنیای اسباب‌بازی، برندهای را به معرض دید تمام خریداران اصلی و تصمیم‌گیرانی که هر ماه به نشریه محبوب ما برای آخرین اخبار صنعت و اطلاعات محصول مراجعه می‌کنند، قرار می‌دهد.

مهلت برای مطالب تحریریه ۱ مه خواهد بود، در حالی که مهلت برای تبلیغات ۱۴ مه خواهد بود.

شماره ژوئن همچنین ویژگی‌هایی در مورد هنر و کارهای هنری، لوازم بازی نوزادان و اسباب‌ بازی‌ های چرخیده را شامل می‌شود، همچنین همه ویژگی‌های رایج ما مانند متن فروشگاه، دیدگاه و به گفته‌ها، تمامی آخرین اخبار صنعت اسباب‌بازی و مجوزها و تجزیه و تحلیل‌های انتخاب شده از پروفایل شرکت‌های برتر و مصاحبه‌ های ویژه و اختصاصی از افراد برجسته صنعت.

منبع: toyworldmag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *