اخبار

کوله پشتی جدید شرکت Loungefly

کوله پشتی جدید شرکت Loungefly

لانگفلای (Loungefly) یک کوله‌پشتی کوچک ویژه را برای جشن گرفتن از چهلمین سالگرد کتاب‌های کمیکی که بنیان‌گذار فرانشیز مشهور و محبوب لاک‌پشت‌های نینجا به نام نوجوانان متحول کمیکی را آغاز کرد، که توسط دو نفر به نام‌های کوین ایستمن و پیتر لائرد ایجاد شده و توسط استودیوهای میراژ بین سال‌های ۱۹۸۴ تا ۲۰۱۴ منتشر شد، اعلام کرده است.

 انتشار کوله پشتی جدید شرکت Loungefly

کوله پشتی جدید شرکت Loungefly جذاب با عنوان Teenage Mutant Ninja Turtles 40th Anniversary Vintage Arcade Lenticular Glow به شکل یک ماشین بازی کلاسیک دهه ۱۹۸۰ برای بازی لاک‌پشت‌های نینجا به وجود آمده توسط کونامی شکل گرفته است، شامل جزئیات مهر و موم شده و نقاشی‌های کناری برای کنترل‌ها و جوی‌استیک‌ها و اسباب بازی های رنگارنگ.

صفحه نمایش کوله پشتی جدید شرکت Loungefly، تحت پوشش پلاستیک شفاف PVC قرار گرفته است تا براق به نظر برسد، و جزئیات لنتیکولار سه نمای مختلف را ارائه می‌دهد: دو نمایی که لاک‌پشت‌های نینجا به حرکت بازی می‌کنند، و یک دیگر که می‌توانید یک بازیکن لاک‌پشت‌های نینجا را انتخاب کنید تا شروع کنید.

جیب جلو پشت کنترل‌ها پنهان شده است و جزئیات بنفش و سبز با ظاهر همخوانی دارند، و لبه‌های سبز اطراف ماشین بازی و اطراف جیب‌های کناری با رنگ فسفری سایه‌نگاری شده‌اند تا در تاریکی درخشان شوند. در پشت، یک نقاشی ۸ بیتی از لئوناردو و عبارت بازیکنی کلاسیک گیمینگ “بازی را شروع کنید! دکمه شروع را فشار دهید” وجود دارد.

در پشت کوله پشتی جدید شرکت Loungefly، شما نقاشی لئوناردو در حال اقدام مشاهده خواهید کرد. کلماتی که همراه تصویر او می‌آیند می‌گویند: “بازی! دکمه شروع را فشار دهید.” با این لوازم جانبی جذاب همراه خود هرجا که هستید امتیاز بزرگی بگیرید.

کوله پشتی جدید شرکت Loungefly  بسیار جذاب است و به قیمت ۸۵ دلار آمریکا در Entertainment Earth قابل پیش‌خرید است، که سفارشات از برزیل را نیز پذیرفته می‌کند.

برای دیدن اسباب‌بازی‌ها و کوله‌پشتی‌های دیگر لاک‌پشت‌های نینجا نوجوان و سایر اسباب‌بازی‌ها، اینجا را در وبلاگ اسباب‌بازی ببینید.

منبع: toyworldmag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *