اخبار

نمایشگاه جدید شرکت Distoy

نمایشگاه جدید شرکت Distoy

نمایشگاه جدید شرکت Distoy برگزار میشود.

Distoy با شوق به منتظر است که متخصصان طرفدار خود را از هر گوشه ‌ای از جهان به لندن بین 28 تا 31 مه به استقبال بپذیرد.

در طی برگزاری نمایشگاه جدید شرکت Distoy، تأمین ‌کنندگان اسباب بازی ریز و توزیع‌کنندگان از سراسر جهان به لندن سفر خواهند کرد تا مجموعه‌ای از محصولات جدید را که شرکت‌های اسباب‌بازی امیدوارند معاملات توزیع را تأمین کنند، مشاهده کنند.

محل اقامت مهمانان نمایشگاه جدید شرکتDistoy، دارای اتاق نمایش در دو هتل در لندن – St James’ Court و St Ermin’s – می‌باشد و نمایش بزرگ‌ترین‌ها به طور عمده بر اساس “فقط با قرار ملاقات” انجام می‌شود، با برگزاری جلسات در یک محیط محرمانه پشت درهای بسته.

لیست کامل از شرکت‌کنندگان را می‌توانید در Distoy.com پیدا کنید، جایی که بازدیدکنندگان نیز باید برای حضور ثبت‌ نام کنند.

دیوید پاتر درباره نمایشگاه جدید شرکت Distoy به Toy World گفت: “Distoy یک بخش از تقویم جوامع اسباب‌ بازی بین‌المللی است. به استثنای دو سال وحشتناک Covid، Distoy هر سال ادامه داده است و امسال هم به طور معمول برای کسب و کارها باز است.”

ریچارد نورث، رئیس اجرایی شرکت نمایش‌دهنده Wow! Stuff، طرفدار بزرگ انمایشگاه جدید شرکت Distoy است: “من عاشق Distoy هستم؛ این رویداد خیلی متفاوت از هر چیز دیگری است”، او توضیح داد. “هر سال، شایعاتی می‌شنویم که کمترین تعداد افرادی که به نمایش می‌آیند خواهند بود و سپس وقتی اتفاق می‌افتد، مملو است. این اغلب به عنوان پربارترین نمایش سال ما تمام می‌شود.”

نمایشگاه Distoy در حالت “با قرار ملاقات” برگزار می‌شود و جلسات در محیط محرمانه و پشت درهای بسته برگزار می‌شود.

دیوید پاتر به Toy World گفت: “Distoy جزو تقویم جوامع اسباب‌بازی بین‌المللی است. به استثنای دو سال وحشتناک Covid، Distoy هر سال ادامه داده است و امسال هم برای کسب و کارها باز است.”

ریچارد نورث، رئیس اجرایی شرکت نمایش‌دهنده Wow! Stuff، طرفدار بزرگ این رویداد است: “من عاشق Distoy هستم – این رویداد خیلی متفاوت از هر چیز دیگری است”،

او در ادامه توضیح داد: “هر سال، شایعاتی می‌شنویم که کمترین تعداد افرادی که به نمایش می‌آیند خواهند بود و سپس وقتی اتفاق می‌افتد، مملو است. این اغلب به عنوان پربارترین نمایش سال ما تمام می‌شود.”

منبع: toyworldmag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *