اخبار

مجموعه عروسک فلزی جیدا تویز

مجموعه عروسک فلزی جیدا تویز

مجموعه عروسک فلزی جیدا تویز منتشر شد!

Jada Toys یک مجموعه فوق‌ العاده از عروسک‌ های فلزی بی‌نظیر با شخصیت‌ های سریال (آن چهارشنبه) تولید شده توسط Metro-Goldwyn-Mayer منتشر کرده است. فیلم “چهارشنبه MetalFigs” یک اثر سینمایی ژانر درام میباشد که در سال 2022 منتشر شده است. این فیلم به کارگردانی جیمز واتسون ساخته شده و داستان آن به بررسی زندگی یک خانواده متفاوت و غیرمتعارف می‌پردازد.

این شرکت در سال 2002 در آمریکا تأسیس شده و به عنوان یکی از پیشروان صنعت اسباب بازی در جهان شناخته می‌شود. Jada Toys با تولید اسباب بازی‌ های مختلف در زمینه‌ های فیلم، انیمیشن و سرگرمی‌ های پاپ‌ کالچر، به خوبی توانسته است جایگاه خود را در بازار داخلی و بین‌ المللی تثبیت کند. این شرکت همواره بر طراحی و ساخت محصولات با کیفیت بالا و نوآورانه تمرکز داشته و با درک نیاز های مشتریان خود، موفق به ارائه محصولات متنوع و جذاب شده است. امروزه، Jada Toys به عنوان یکی از برندهای محبوب و معتبر در بازار اسباب بازی جهانی شناخته می‌شود.

عروسک های جدید Wednesday MetalFigs

مجموعه عروسک فلزی جیدا تویز با قیمت ۲.۵ اینچ از جنس آلیاژ ریخته گری و اسکلپتینگ دقیق، نقاشی جزئی و پایان دهی برتر برای محصول با کیفیت ویژه ارائه شده است.مجموعه عروسک فلزی جیدا تویز شامل دو نسخه از قهرمان چهارشنبه، ونزدیک دوست انید به یک حالت عملی با لباس آبی و همراهش مأوزینه (نقطه) با نقاط خیاطی است.

مجموعه عروسک فلزی جیدا تویز Wednesday MetalFigs، جامد و سنگین هستند، با ارتفاع تقریبی ۶.۳۵ سانتیمتر و از لایسنس رسمی از MGM تولید شده‌اند. در جعبه‌ای با پنجره بسته بندی شده‌اند.مجموعه کامل عروسک‌های فلزی Wednesday MetalFigs با قیمت ۱۹.۹۹ دلار در حال پیش‌فروش از طریق سایت Entertainment Earth، که سفارشات را از برزیل قبول می‌کند، قابل تهیه است.

منبع: https://www.jadatoys.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *