اخبار

تاسیس فروشگاه دراگون بال

تاسیس فروشگاه دراگون بال

تاسیس فروشگاه دراگون بال توسط دو شرکت معتبر انجام شد!

شرکت‌های تولید کننده اسباب بازی Bandai Namco Amusement Europe و Toei Animation Europe، در حال راه‌اندازی یک فروشگاه موقت برای Dragon Ball Super در فروشگاه Bandai Namco Cross Store Camden هستند. این فروشگاه لگو و اسباب بازی ریز موقت از ۲۱ ژوئن تا ۲۸ ژوئیه فعال خواهد بود و کالاهای متنوع و مکان‌های عکس‌برداری برای طرفداران این سری محبوب جهانی را شامل می‌شود.

در تاسیس فروشگاه دراگون بال، از دو طبقه استفاده شده است و آیتم‌های تبلیغاتی رایگان از طریق مسابقات شبکه‌های اجتماعی Bandai و سیستم امتیازدهی به نام The Dragon Ball Super Account قابل دریافت هستند.

در طول مدت، کلکسیونرها و طرفداران می‌توانند مجسمه‌هایی از شخصیت‌های محبوب مانند گاکو، وگتا، استاد روشی، گوهان، پیکولو، گوگتا و دیگر شخصیت‌ها را در انواع مختلف، مانند Chibi Masters، سری Dragon Star، و Banpresto تهیه کنند.

همکاری شرکت های Toei و Bandai

علاوه بر این، طرفداران Dragon Ball می‌ توانند در جستجو های هیجان‌ انگیز در بازار Camden شرکت کنند و به دنبال آیتم‌ های مخفی بگردند تا فرصت برنده شدن جایزه را داشته باشند. همچنین، یک مسابقه هفتگی Dragon Ball برگزار می‌شود که شرکت‌کنندگان با اسکن QR کد هنگام خرید محصولات Dragon Ball می‌توانند شانس برنده شدن بسته‌های جایزه منحصر به فرد را داشته باشند.

بازدیدکنندگان در تاسیس فروشگاه دراگون بال می‌ توانند در کنار شخصیت‌ های نمادینی مانند گاکو، وگتا و شنرون عکس و ویدیو بگیرند و مقابل پس‌زمینه‌ها و ویدیوهای مربوط به صحنه‌ها و تم‌های Dragon Ball قرار بگیرند. آن‌ها همچنین می‌توانند آرزوهای خود را روی یادداشت‌های چسبان بنویسند و آن‌ها را روی تخته پیام برای اژدهای جادویی، شنرون، بگذارند.

تاسیس فروشگاه دراگون بال با الهام از داستان Dragon Ball در ابتدا در سال ۱۹۸۴ در مجله کمیک Weekly Shonen Jump در ژاپن آغاز شد. از آن زمان، به انواع مختلف رسانه‌ها مانند انیمه و بازی‌ ها گسترش یافته و محصولات متعددی تولید شده است و همچنان آثار جدیدی از آن منتشر می‌شود. در حال حاضر، رسانه‌های مرتبط با Dragon Ball به صورت جهانی منتشر می‌شوند و توسط میلیون‌ها طرفدار لذت برده می‌شوند.

منبع: bandai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *