اخبار

جف جکسون معاون جدید FatBrain

جف جکسون معاون جدید FatBrain

جف جکسون معاون جدید Fat Brain می شود!

جف جکسون معاون جدید FatBrain خواهد شد و به همراه بنیانگذاران این مجموعه تولید و اسباب بازی کار خواهد کرد تا به توسعه برند کمک کند.

تامی بین‌المللی اعلام کرده است که جف جکسون به عنوان معاون اجرایی اسباب بازی ها و لگو های Fat Brain پیوسته و از حالا فعال خواهد بود. با برپایی بر روی موفقیت شرکت، جف به همراه بنیانگذاران مارک کارسون و کارن کارسون خواهد کار کرد تا به ادامه دادن دیدگاه آن‌ها برای رشد برند Fat Brain کمک کند.

جف به عنوان یک مدیر اجرایی با تجربه در صنعت بازی به اسباب بازی های Fat Brain می‌پیوندد. او بیش از ۲۵ سال تجربه رهبری تجاری پیشرو در حوزه تجارت الکترونیک، بازاریابی، فروش و توسعه برند است.

جف جکسون معاون جدید FatBrain منصوب شد

جف در طول دوره خدمت خود در هسبرو چندین موقعیت رهبری را پرداخت کرده و با موفقیت به بازنویسی و رشد برخی از برترین برندهای اسباب بازی و سرگرمی جهان کمک کرده است. او همچنین به عنوان معاون ارشد آمازون جهانی و تجارت الکترونیک خدمت کرده و رهبری تبدیل دیجیتال تیم تجاری را بر عهده داشته است. قبل از پیوستن به اسباب بازی های Fat Brain، جف مدیر عامل هسبرو کانادا بود.

“جف یک مدیر ارشد متمایز در صنعت بازی و سرگرمی با تجربه‌های فراوان از تجارت الکترونیک و استراتژی کانال تا مدیریت عمومی کسب و کار است”،مارک کارسون، رئیس این مجموعه درباره خبر جف جکسون معاون جدید FatBrain می شود گفت: “ما خوشحالیم که او را در اسباب بازی های Fat Brain خوش‌آمد می‌گوییم و منتظر بهره‌برداری از تخصص او برای رشد کسب‌وکار Fat Brain هستیم.”

درباره تعیین وی، جف جکسون معاون جدید FatBrain اظهار داشت: “من مشتاق هستم که به جلوی مسیر استراتژیکی که توسط هم‌موسسان، مارک و کارن، و تیم کلی تعیین شده است، بروم و به تمام تلاشمان برای رسیدن به اهداف کمک کنم.

اسباب بازی های Fat Brain دارای یک پرتفوی از اسباب بازی‌ها و بازی‌های نوآورانه است که دل‌های هم والدین و کودکان را فتنه کرده‌اند و من مشتاق هستم که به ارتقاء این پیشنهاد بازیگوشانه به اوج برسانم.”

منبع : https://www.fatbraintoyco.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *