اخبار

دفتر Jazwares در اسپانیا

دفتر Jazwares در اسپانیا

دفتر Jazwares در اسپانیا تاسیس می شود!

Jazwares با باز کردن یک دفتر کاملاً متعلق به خود در Bilbao، اسپانیا، حضور خود در اروپا را گسترش می‌دهد تا خود را در بازار ایبری قرار دهد.

Jazwares یک مرحله مهم در استراتژی رشد اروپایی شرکت خود را با باز کردن آخرین دفتر کاملاً متعلق به خودش در Bilbao، اسپانیا، اعلام کرده است.

ایبری یک بازار اساسی اسباب‌ بازی است و این گسترش نخستین مدل تأمین مستقیم Jazwares European با خرده‌ فروشان در جنوب اروپا را نشان می‌دهد. Jazwares همچنین دفاتری را در انگلستان، آلمان، فرانسه و هلند دارد که به‌طور مستقیم اسباب‌ بازی‌ ها را به خرده‌ فروشان تأمین می‌کنند.

جزئیات افتتاح دفتر Jazwares در اسپانیا

سانتیاگو گورا لوپز، یک شخصیت بسیار محترم و تأثیرگذار در صنعت اسباب‌بازی اسپانیا، به عنوان مدیر عامل Jazwares Iberia منصوب شده است. با بیش از ۱۸ سال تجربه ارزشمند به‌عنوان معاون اجرایی در Bizak، یک شرکت برجسته اسباب‌بازی اسپانیایی، منصوب شدن او و باز کردن دفتر یک گام مهم در توسعه و استراتژی رشد اروپایی Jazwares است.

جانی تیلور، معاون ارشد اروپا در رابطه با دفتر Jazwares در اسپانیا، گفت: “ایبری یک بازار اروپایی بسیار ارزشمند است. تا کنون یک کسب و کار قوی ایجاد کرده‌ایم و بسیار از توزیع کننده خود Toy Partner و کارش در توزیع محصولات Jazwares تا این نقطه سپاسگزاریم.

دفتر Jazwares در اسپانیا، با تمرکز واضح بر روی رشد اروپایی، حال زمان مناسبی است برای گذار به یک مدل تأمین مستقیم به خرده‌فروش در این منطقه است. ما بسیار خوشحالیم که سانتیاگو را به عنوان سرپرست عملیات ایبری به‌خوبی خوش‌آمد می‌گوییم. رزومه‌ی او و تجربه‌ی بازار محلی همراه با محصولات ویژه‌ی جهانی Jazwares به ما کمک می‌کند تا کسب‌وکار ایبری خود را به سطح بعدی ببریم.”

سانتیاگو مدیر عامل، در رابطه با دفتر Jazwares در اسپانیا گفت: “من هم به شدت خوشحال و افتخارم که به Jazwares بپیوندم و عملیات در ایبری را هدایت کنم. فرصت رشد کسب‌وکار خودمان در این منطقه مهم است. Jazwares به عنوان یکی از سریع‌ترین رشد کنندگان جهانی شرکت‌های اسباب‌بازی، در سراسر جهان موفقیت چشمگیری دارد. با قدرتی که در محصولات ما وجود دارد، تیم بسیار استعدادمند ما و برنامه‌های استراتژیک ما، زمانی هیجان‌انگیز برای پیوستن است.”

منبع: https://jazwares.de/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *