اخبار

اکشن فیگور جنگ ستارگان هاسبرو

اکشن فیگور جنگ ستارگان هاسبرو

اکشن فیگور جنگ ستارگان هاسبرو به مناسبت سالگرد اکران این فیلم منتشر میشود!

اکشن فیگور جنگ ستارگان هاسبرو یک ردیف گسترده از اسباب‌بازی‌ها،لگو ها و انواع مختلف فیگورهای الهام‌گرفته از جنگ ستارگان را به مناسبت روز چهارم مه، که بین بهار و تابستان عرضه خواهند شد، معرفی کرده است.

جزئیات اکشن فیگور جدید هاسبرو

از این بهار، طرفداران جنگ ستارگان می‌ توانند ماجراهایی را در یک کهکشان دوردست تجسم کنند. لوتیسابر دارای طراحی و تزئینات الهام‌گرفته از شخصیت، صداهای واقعی و یک تیغ قرمز چشمگیر است که با باز شدن، کاپ، پوشش و مغزهای خود، کودکان می‌توانند لوتیسابر نورانی خود را برای جنگ‌های تخیلی تجمیع کنند.

همچنین دارای یک مغزه نورانی است که الهام‌گرفته از کریستال کایبر است که در هر لوتیسابر پیدا می‌شود. این قطعات سازگاری بالایی را در سراسر خط لوتیسابر Forge جنگ ستارگان دارند و کودکان می‌توانند قطعات را با هم ترکیب و تطبیق دهند تا هزاران ترکیب را ایجاد، سفارشی کنند و آن‌ها را تسلط بیاموزند.

همچنین، محصول اکشن فیگور جنگ ستارگان هاسبرو الهام‌گرفته از لوتیسابری است که در مجموعه فیلم‌های Star Wars: The Mandalorian در سریال واقع‌گرایانه دیزنی دیده شد. این محصول دارای همان ویژگی‌های لوتیسابر الکترونیکی دارت ویدر است.

اکشن فیگور جنگ ستارگان هاسبرو، از چندین نقطه مفصل دارای طراحی و جزئیات الهام‌گرفته از ظاهر شخصیت در جنگ ستارگان است. این بسته شامل فیگور و لوازم جانبی تفنگ است. این فیگور با اکثر لوازم جانبی، وسایل نقلیه و فیگورهای مجموعه Epic Hero شرکت هسبرو سازگار است.

الهام‌گرفته از اسباب‌بازی‌های اصلی Star Wars Kenner دهه ۱۹۷۰، این اکشن فیگور جنگ ستارگان هاسبرو دارای طراحی ویژه و پنج نقطه مفصل برای همه فیگورها است.

این فیگورهای مقیاس ۳.۷۵ اینچی به نظر می‌رسند مانند شخصیت‌های اوبی-وان کنوبی، کوای‌گان جین، ملکه امیدالا، دارت ویدر، جارجار بینکس و ربات جنگ دارای ظاهر در Star Wars: The Phantom Menace می‌باشند.

این فیگورها دارای برندینگ کلاسیک Kenner هستند، همچنین بسته‌بندی با نگاهی پیر و آبشاری است. این مجموعه شش فیگور و پنج لوازم جانبی را شامل می‌شود.

در این تابستان، پنج محصول دیگر Star Wars راه‌اندازی خواهد شد.

منبع: www.shop.hasbro.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *