اخبار

خط تولید جنگ ستارگان لگو

خط تولید جنگ ستارگان لگو

خط تولید جنگ ستارگان لگو استارت خورد!

گروه لگو اعلام کرده است که مجموعه ۲۵ سالگی این فیلم با خط تولید جنگ ستارگان لگو، یعنی چهارم مه، شروع خواهد شد.

مجموعه ساخت ایستگاه فضایی TIE Interceptor که قسمتی از اولین عرضه‌های مجموعه Ultimate Collector در سال ۲۰۰۰ بود، با نسخه جدید و بازطراحی شده به بازار بازگشته است.

طرفداران جنگ ستارگان: بازگشت جدای می‌توانند عملیات فیلم را تجسم کنند، زیرا آن‌ها بال‌های مشخص، کابین دقیق و توپ‌های لیزری مجموعه ساخت لگوی جنگ ستارگان TIE Interceptor را بازسازی می‌کنند.

معرفی لگوی جدید جنگ ستارگان

مجموعه خط تولید جنگ ستارگان لگو، ۱,۹۳۱ قطعه دارای طول ۱۶ اینچی تاثیرگذار است و همراه با یک فیگور اختصاصی خلبان TIE و شکار موش‌ها، که در حال حاضر به این مجموعه محدود شده است، میباشد.

این مدل بر روی یک استند با یک تابلوی چاپ شده نصب شده است و شامل یک بلوک چاپ شده با عرض ۱.۳ اینچی حاوی لوگوی ژاپنی سالگرد لگوی جنگ ستارگان است.

در عین حال، طرفداران این فیلم در رابطه با خط تولید جنگ ستارگان لگو گفتند : تهدید شاهزاده فانتوم می‌توانند با مجموعه ساختن موسیقی اسپا Podrace به یک زیرمجموعه پویای تاتواین غوطه ور شوند.

این مجموعه نمایش ۷۱۸ قطعه شامل آناکین اسکای‌واکر، کانیون دوگان و یک تابلو با مشورت‌های Qui-Gon Jinn است: «به یاد داشته باش. بر روی لحظه تمرکز کن. حس کن. فکر نکن. از احساسات خود استفاده کن.»

با مجموعه ساختن ماشین تسخیر سیتی دارت ماول با ۶۴۰ قطعه، طرفداران می‌توانند بال‌ها را باز کنند و چرخ‌های فرودگاه را برای پرواز باز کنند، دو تفنگ تیرانداز را شلیک کنند و دکمه را فشار دهند تا سه ربات DRK-۱ از فضای جلویی محفظه پایین بیفتد.

در غیر این صورت، طرفداران می‌توانند مجموعه ساختن دخترک نابودگر، مجموعه ساخت دکویدکا با ۵۸۳ قطعه را بررسی کنند. برای کسانی که از تجسم شخصیت‌های نمایشی ساخته شده از قطعات لگو بیشتر پسندیدند، شش فیگور Lego BrickHeadz قابل جمع‌آوری که شامل جار جار بینکس، آناکین اسکای‌واکر، ملکه امیدالا، کاپیتان پاناکا، Qui-Gon Jinn و دارت ماول هستند، وجود دارد.

منبع: LEGO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *