اخبار

hasbro بهترین شرکت اسباب بازی

hasbro بهترین شرکت اسباب بازی

hasbro بهترین شرکت اسباب بازی آمریکا” نام‌ گذاری شده است!

Just Capital و CNBC Hasbro را به عنوان شماره یک در صنعت کالاهای خانگی و تفریحی رتبه‌بندی کرده‌اند، این تاییدیه به تعهد شرکت برای استفاده از کسب و کار خود به عنوان یک نیروی خوب اختصاص می‌یابد.

hasbro بهترین شرکت اسباب بازی در آمریکا

hasbro بهترین شرکت اسباب بازی آمریکا” همراه با همکار رسانه‌ای CNBC و just capital نام‌گذاری شده است. این رتبه‌بندی تنها ارزیابی جامع از نحوه عملکرد بزرگترین شرکت‌های کشور در مسائلی است که امروزه برای آمریکاییان مهم‌ترین مسائل هستند؛ از طرف پنج ذی‌نفع: کارگران، جوامع، مشتریان، سهامداران و حکومت و محیط زیست.

در رتبه‌بندی ۲۰۲۳، در صنعت کالاهای خانگی و تفریحی hasbro بهترین شرکت اسباب بازی ریز، رتبه یک را کسب کرده است، رهبری در راه تعهد شرکت به اولویت‌بندی پیشرفت‌های در حفظ سلامت و ایمنی کارگران، و تلاش‌های تنوع، انصاف و شامل‌گرایی (DE&I) دارد. Hasbro به عنوان یک عملکرد کارآمد در رهبری اخلاقی و مسئولیت مقابل ذی‌نفعان معرفی شده است، که بر پایه هدف شرکت است: ایجاد شادی و اجتماع برای تمام مردم در سراسر جهان، یک بازی، یک اسباب‌بازی، یک داستان در هر زمان.

“Kathrin”گفت: ما به نام‌گذاری Hasbro به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های آمریکا و رتبه یک شرکت در صنعت ما در لیست امسال بسیار افتخار می‌کنیم”، Belliveau، معاون اجرایی و مسئول ارشد هدف، Hasbro.” “همانطور که ما به سال صدمین سرفرازی شرکت می‌کنیم، اعتقاد Hasbro به انجام کار خوب تقویت شده است. با ایجاد شادی و اجتماع در سراسر جهان، ما آرزو داریم دنیا را بهتر از آنچه که آن را یافتیم ترک کنیم.”

Hasbro همچنین در میان بالاترین ۱۱۵ شرکت بیش از ۹۵۰ شرکت بزرگ مستقر در ایالات متحده قرار گرفته است.

“Martin Whittaker، مدیر عامل Just Capital گفت:”هرگز زمانی اهمیتی بیشتر از این نبوده که کسب‌وکارها بلند شوند، به کارگران خود عادلانه رفتار کنند، و اعتماد به سرمایه‌داری و رویای آمریکایی را بازسازی کنند”،” “رهبران این سال نشان می‌دهند که کسب‌وکار عادلانه واقعاً کسب‌وکار بهتری است.”

برای تهیه رتبه‌بندی سالانه خود، Just Capital داده‌های شرکتی را جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل می‌کند تا ۱۰۰۰ شرکت عمومی بزرگ ایالات متحده را در ۲۰ موضوع شناسایی شده از طریق تحقیقات جامع و نظرسنجی مداوم نظرات عمومی در مورد رفتار مسئولانه شرکت‌ها بررسی کند. Just Capital از سال ۲۰۱۵ با بیش از ۱۶۰٬۰۰۰ شرکت‌کننده به صورت کاملاً نمایندگی مشارکت داشته است. یک پلت فرم رتبه‌بندی و مقایسه جامع در دسترس است.

منبع: just capital

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *