اخبار

حضور Golden Bear در LA

حضور Golden Bear در LA

حضور Golden Bear در LA حتمی شد.

Golden Bear Toys از 13 تا 21 آوریل در LA به نمایش گذاشته خواهد شد و به دنبال شرکا و توزیع‌کنندگان برتر جهانی می‌گردد.

Golden Bear Toys با شوق منتظر به نمایش اسباب بازی های خود در LA در سراسر نمایندگی‌های دخترانه، نوزاد و پیش‌دبستانی، فوتبال و بازی‌ها است.

مدیر عامل این شرکت درباره حضور Golden Bear در LA گفت: “LA به طور قطع به نقطه جدیدی برای کنفرانس‌های بازرگانی بازیکنان بین‌المللی تبدیل شده است. ما بسیار خوشحالیم که دوباره در آوریل در طبقه یازدهم ساختمان 1960 نمایشگاه برگزار می‌کنیم و با همکاران قدیمی و جدید خود دیدار می‌کنیم.”

محصولات جدید Golden Bear Toys 

Soccer Bot Smart Ball در ربع چهارم سال 2023 موفقیت زیادی کسب کرد و Golden Bear در 17 کشور شریک توزیع شده است و با همکاری با Two Skies قصد دارد Soccer Bot را به ایالات متحده بیاورد.

تیم این مجموعه برای حضور Golden Bear در LA، اکنون به دنبال شرکای توزیع در هند، آسیا و اروپای مرکزی و شرقی است. برای 2024، Smartball Kick Tracker با استفاده از فناوری حسگر هوشمند برای شمارش پرتاپز، به بازیکنان کمک می‌کند تا حرکات پرتاپز، پاهای انگشتی و پاس‌های پاشنه‌ای خود را بهبود بخشند.

پس از موفقیت 2023 در بازار بازی‌های انگلیسی با Farty Freddie و Mind Meld، Golden Bear تصمیم به راه‌اندازی پنج بازی جدید در سال 2024 گرفته است، با مجموعه‌ای از بازی‌های خانوادگی، مهمانی و تخته‌رنگی که در نمایشگاه LA نشان داده خواهد شد.

حضور Golden Bear در LAو محصولات آن شامل بازی مسابقه‌ای Hyper Dash، Fart Yoga و The Psychopath Test است. Golden Bear Toys به دنبال بهترین شرکای جهانی و توزیع‌کنندگان هستند تا در این راهنمایی شرکت کنند.

با توسعه بیشتر محصولات مالکیت معنوی خود، ملکی جدید دخترانه، TattooMeez، فرصتی برای کودکان برای ایجاد یک دوست دوست‌داشتنی ملکه ایجاد می‌کند.

محصول قهرمان امسال، Mummy & Mimi، ترکیبی از تخیل، تربیت و شیرینی است: مادر خرگوش برای نشان دادن یک خرگوش کوچک روی شکمش پیچیده می‌شود. با هشت روش بازی جدید، زیادی از لحظات تربیت و جادویی برای تجربه شدن وجود دارد.و این عروسک نیز قرار است در حضور Golden Bear در LA به نمایش گذاشته شود.

سرانجام، مجموعه Windy Bums دارای شخصیت‌های منحصر به فرد و صداهای بازیگوش است، انها وقتی خنده می‌کنند و گاز می‌دهند، بر روی زمین می‌خندند.

این شرکت به عنوان رشد کسب‌وکار مداوم Golden Bear، ادامه همکاری‌های مدت‌زمان‌های بلند با Acamar، WildBrain و BBC را دارد، ایجاد مجوز بازی‌های اصلی Supertato، و همچنین راه‌اندازی مجموعه‌ای از اسباب‌بازی‌های پنهانی با Hasbro، Paramount و Moonbug.

با ساخت و موفقیت بین‌المللی خود با Bing، 2024 شاهد Golden Bear راه‌اندازی در فرانسه و یونان می‌باشد که به پرتفوی کشورهایی که بازی‌هایی را به اروپا و خارج از آن ارائه می‌دهند، اضافه می‌کند.

منبع: goldenbeartoys

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *