اخبار

شراکت فرنچایز و یونیورسال

شراکت فرنچایز و یونیورسال

شراکت فرنچایز و یونیورسال در سال جدید آغاز میشود!

موز تویز و تجارب و محصولات یونیورسال یک مجموعه اسباب بازی ریز جدید را برای فرنچایز دیسپیکابل می منتشر می‌کنند، پیش از اکران یک فیلم جدید در تابستان.دیسپیکابل می، به همکاری با تجارب و محصولات یونیورسال، یکی از بزرگترین فرانچایزهای جهانی انیمیشنی در تاریخ، دیسپیکابل می ایلومینیشن، شراکت فرنچایز و یونیورسال میباشد.

محصولات مشترک فرانچیز و یونیورسال

محصولات تولید شده از شراکت فرنچایز و یونیورسال، گسترده‌ای از اسباب بازی‌های اکشن، مجموعه بازی، نقش‌آفرینی و مجموعه‌های جمع‌آوری شده، همچنین اسباب بازی‌های مشترک، از جمله ابرقهرمان‌های Goo Jit Zu شرکت موز، با قیمت‌های از £2.99 تا £32.99 در انگلستان عرضه می‌شود. این مجموعه اسباب بازی در دسترس است پیش از اکران فیلم دیسپیکابل می 4 ایلومینیشن در 3 ژوئیه 2024.

“در این مجموعه جدید تعدادی از اولین‌ها وجود دارد که مطمئناً همه سنین طرفداران را سرگرم و خوشحال خواهند کرد”، گفت جو اسمیت، معاون مدیریت بازار جهانی و آمریکایی، برندهای مجوزی در موز تویز. “ترکیب طنز ناخودآگاه، دوستی و سرگرمی که در DNA برند دیسپیکابل می ایلومینیشن جاسازی شده، با نوآوری‌های ما در موز، مطمئناً تجربه بازی را بهبود می‌بخشد.”

موز تویز زندگی داده ‌است به بسیاری از مینیون‌های محبوب ایلومینیشن، و همچنین مینیون‌های جدید، پیش از اکران فیلم دیسپیکابل می.

در شراکت فرنچایز و یونیورسال، یک بلستر مه فوق‌العاده، یک اسلحه با طول ۱۴ اینچ، تولید شده است، که دارای چراغ‌ها، صداهای بوی برفراز و پرتاب حلقه‌ها است که تا ۶ فوت فاصله می‌افتند. بلستر با دو فرمول بوی باریکه از حلقه‌هایی تولید می‌کند که بوی موز یا بوی برفراز دارند. هر بطری فرمول بوی تا ۵٬۰۰۰ حلقه بوی تولید می‌کند. همچنین بلستر مینیونی الهام گرفته شده است.

یک مینیون در ابعاد بزرگتر دوباره طراحی شده است، و در مجموعه بازی اتاق تبدیل، بچه‌ها مینیونی به شکل مامور انجمن ضد شرور (AVL) به نام جری و سنگ ابزار او را در قسمت پشت چمن‌تراش قرار می‌دهند، دستگاه‌ها را چرخانده و در هنگام باز شدن در مجموعه، دروازه اتاق برای نشان دادن شخصیت مینیون مگا پنج و نیم اینچی جری باز می‌شود و این محصول در شراکت فرنچایز و یونیورسال تولید شده است!

هنگامی که دیسک‌ها در دهان جری قرار می‌گیرند، او به سمت اهداف مختلفی که در سرتاسر مجموعه قرار دارند، اسپری می‌کند.

در ادامه خبر شراکت فرنچایز و یونیورسال، نسخه‌های چهار اینچی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دیو، تیم، گوس و مل هرکدام شامل یک لوازم جانبی هستند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا قدرت خود را تمرین کنند، همانند فیلم. دیو مگا با ابر دود، مل مگا با یک مهمانه مسلح، تیم مگا با بازوهای توفانی و گوس مگا از تابلوی نمایش خود پرت می‌شود.

دیو و تیم مینیون‌های دیسپیکابل می به خط مجوزی از ابرقهرمان‌های Goo Jit Zu پیوسته‌اند. این دو فیگور کششی از پیش در فرم مینیون مگا خود قرار دارند و می‌توانند تا سه برابر اندازه‌شان کشیده شوند، همیشه به شکل اصلی خود باز می‌گردند.

شخصیت‌های کوچک مینیون یک مجموعه ۲۰ شخصیت جمع‌آوری‌پذیر دو اینچی از فیلم آینده را در یک بسته یا بسته‌های چهارتایی به صورت تم وارد می‌کنند. شخصیت‌های مورد علاقه‌ی هواداران و شخصیت‌های جدید حالتی مانند لحظات فیلم را در اختیار کودکان قرار می‌دهند تا صحنه‌هایی از فیلم را ایجاد یا تصور کنند.

در شراکت فرنچایز و یونیورسال، مینیون‌های لوکس AVL مل و دیو با لباس‌های AVL خود با جزئیات منحصر به فرد در حال پوشیدن هستند. هر مینیون دو لوازم جانبی قابل تشخیص دارد؛ مل یک طناب کش و عینک و دیو یک اسلحه و فنجان قهوه AVL. این مینیون‌های بیش از ۵ اینچ قد بیشتر از ده نقطه مفصلی برخوردار هستند.

منبع: moosetoys

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *