اخبار

کارت بازی لورکانا

کارت بازی لورکانا

چهارمین نسخه از کارت بازی لورکانا با نام “بازگشت ارسولا” و در پایان این ماه در فروشگاه‌های عمده‌فروشی در دسترس خواهد بود.

ارسولا امیلی آبیدیرا، هنرمند کارت بازی لورکانا، در جلسه امضا با یک طرفدار؛ در روز جمعه، ۱۷ مه، طرفداران دیزنی لورکانا خارج از فروشگاه اسباب بازی و لگو دیزنی در خیابان آکسفورد لندن برای عرضه دیزنی لورکانا: بازگشت ارسولا گرد هم آمدند.

جزئیات بازگشت ارسولا

هنگام ورود، آن‌ها دیواری پر از محصولات جدید، استندهایی برای امتحان بازی جدید برای شکست دادن ارسولا و یک جلسه امضا با یکی از هنرمندان کارت بازی لورکانا را پیدا کردند. توی ورلد دعوت شده بود تا در این مراسم شرکت کند و اطلاعات بیشتری را درباره عرضه به دست آورد.

کارت بازی لورکانا: بازگشت ارسولا چهارمین مجموعه‌ای است که برای TCG منتشر خواهد شد. این مجموعه پس از فصل اول، ظهور فلودبورن و به عمق اینکلند دنبال می‌شود. محصولات ویژه در این مجموعه شامل “مأموریت الومینیر – مشکل عمیق”، “گنج الومینیر بازگشت ارسولا”، “دک های شروع بازگشت ارسولا” و “بسته‌های افزایش بازگشت ارسولا” هستند.

مأموریت الومینیر – مشکل عمیق، یک مجموعه بازی آماده است. بازیکنان می‌توانند از دک‌های کارت بازی لورکانای خود از مجموعه‌های قبلی استفاده کنند، زیرا همه مجموعه‌ها مجاز به استفاده هستند، همچنین دک‌هایی که با مشکل عمیق عرضه شده‌اند. هدف این بازی از بین بردن ارسولا است که همراه بازیکنان دیزنی دیگر را برای انجام دستورات خود به دست گرفته است. اگر بازیکنان ارسولا را شکست دهند، می‌توانند کارت پیروزی مخفی که در آن شیفته شده است را باز کنند.

برگزاری رویداد عرضه را لئا دیلن‌سگر، مدیر بازاریابی در راونزبورگر نظارت می‌کرد. “ایده مجموعه چهارم این است که مجوز جدیدی را به کارت بازی لورکانا معرفی کند”، گفت لئا. “ما تا قبل از این مجموعه، هیچ آکانتو را نداشتیم، بنابراین اکنون تمام خانواده پس از بدست آوردن کارت بازی لورکانا، کنار هم جمع شده اند و درحال برگزاری جشن هستند!

منبع: disneylorcana

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *