اخبار

چهار بازی جدید آنستیبل گیمز

چهار بازی جدید آنستیبل گیمز

چهار بازی جدید آنستیبل گیمز برای تابستان عرضه شده است. دو بازی در حال حاضر قابل خرید است و دو بازی دیگر ماه آینده در دسترس قرار خواهد گرفت.

چهار بازی جدید آنستیبل گیمز که دو بازی آن با موضوع حیوانات، نسخه الماسی از Unstable Unicorns و Fishy Squishy Crusty Quirky را منتشر کرده است و قصد دارد از چهار بازی جدید آنستیبل گیمز دو بازی الهام‌گرفته از طبیعت را ماه آینده عرضه کند. Command of Nature و Garden Variety به نمایندگی شرکت که در تولیدات اسباب بازی و لگو فعالیت می کند، به مجموعه‌ی بازی‌ هایش اضافه خواهند شد از تاریخ 1 ژوئیه.

جزئیات چهار بازی جدید آنستیبل گیمز

نسخه الماسی از Unstable Unicorns شامل چهار بازی جدید آنستیبل گیمز یونیکورن نهایی، جعبه با طراحی فویل دار، یک تاس D4 هسته‌ی اسپارکل و چهار کارت جمع‌آوری‌گر هولوگرافیک است. Unstable Unicorns Diamond Edition (20 دلار) در حال حاضر در فروشگاه Target قابل دسترسی است و از تاریخ 1 ژانویه در فروشگاه‌های دیگر نیز قابل خرید خواهد بود.

چهار بازی جدید آنستیبل گیمز که اکنون در Barnes & Noble موجود است، در آن بازیکنان تلاش می‌کنند تا موجودات دریایی مختلف را گردآوری کنند و آن‌ها را برای کسب امتیازات نقد کنند – در حالی که با خطرات دریا مبارزه می‌کنند. این بازی کارتی استراتژیک به تاریخ 1 ژانویه به پیشنهاد محصولات دیگر خرده‌فروشان می‌پیوندد.

در بازی Command of Nature (20 دلار)، بازیکنان برای کسب عنوان استاد عناصر رقابت می‌کنند. آن‌ها می‌توانند به عنوان یک دانا با شناور کردن جنگجوها از اقلیم‌های قطره، شاخه، سنگچه و برگ و نابود کردن حریفان به مبارزه بپردازند. در زمان بازی Garden Variety (8 دلار)، بازیکنان باید با استفاده از استراتژی و شانس، اقلیم‌های باغچه و موجودات باغ را جمع‌آوری کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند کارت‌های گل وحشی و موجودات کوچک را جمع‌آوری کنند در حالی که از دست خردافراد مراقب باشند.

نسخه الماسی از چهار بازی جدید آنستیبل گیمز برای کودکان 8 سال به بالا طراحی شده است، در حالی که Command of Nature برای بازیکنان 10 سال به بالا و Garden Variety برای کودکان 7 سال به بالا طراحی شده است.

منبع: https://unstablegames.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *