اخبار

خط تولید اسکات گیمز

خط تولید اسکات گیمز

خط تولید اسکات گیمز را اندازی شد!

جزوئرز به عنوان مجوزدهنده‌ی اصلی اسباب‌بازی برای “پنج شب در فردی” اعلام شد.

جزوئرز با امضای یک توافقنامه مجوزدهی چندساله جهانی با Scottgames وارد تولید خط اسباب بازی متاثر از پنج شب در فردی شده است.

پنج شب در فردی، با استناد به محیط‌ها و شخصیت‌های جذاب از بازی و فرانچایز فیلمی ترسناک بقا، پورتفولیو پنج شب در فردی از جزوئرز برای اولین بار دنیای خیالی را از طریق محصولات اسباب‌بازی ضروری در انواع مختلف گسترش خواهد داد.

جزئیات خط توید پنج شب در فردی

با آغاز فروش در بازار‌های عمده در سال ۲۰۲۵، جزوئرز حقوق مجوزدهی برای تولید یک خط کامل از اسباب‌ بازی و عروسک‌ های پنج شب در فردی را به دست آورده است. خط تولید اسکات گیمز شامل انواع اسباب‌ بازی شخصیت با اندازه‌ های مختلف، مجموعه‌ های بازی با محیط ‌های دنیایی، عروسک، اسباب ‌بازی‌ های حیوانی می باشد.

یاد کارافسکی، معاون اجرایی جزوئرز درباره خط تولید اسکات گیمز گفت:”پنج شب در فردی دنیای بازی را به اشتراک گذاشته است.

همچنین او به عنوان مجوز دهنده‌ اصلی اسباب‌ بازی، جزوئرز فرصت فوق‌ العاده‌ای برای ارتباط بیشتر با طرفداران بازی‌ها دارد و آن‌ها را بیشتر از همیشه در سریها غرق می‌کند، ما بسیار خوشحالیم که دنیای پنج شب در فردی را از صفحه‌ی نمایش به دستان طرفداران می‌بریم.”

راسل بایندر، مدیرعامل Striker Entertainment، آژانس مسئولیت از جانب Scottgames، گفت: “پنج شب در فردی که در ماه اوت ۱۰ ساله می‌شود، به عنوان یکی از برندهای برجسته رسانه‌ای و برندهای خرده‌فروشی بیلیون دلاری از طریق معرفی پایدار بازی‌ها، کتاب‌ها و فیلم‌ها رشد کرده است.

این یک فرانچایز چندرسانه‌ای واقعی است که ما معتقدیم از انتخاب جزوئرز به عنوان شریک اصلی اسباب‌بازی بهره فوق‌العاده‌ای خواهد برد.”

راسل در ادامه خبر خط تولید اسکات گیمز افزود: “سهامداران تلاش‌های بی‌شماری را انجام داده‌اند تا به درخواست‌های طرفداران فرانچایز گوش کنند.

شرکت جزوئرز به عنوان طرفداران خود اهداف بلندی را تعیین خواهد کرد و طرفداران جدید و قدیمی را با عروسک‌های با کیفیت بالا، اسباب‌بازی‌های اکشن و نوآوری‌هایی در انواع مختلف درگیر خواهد کرد.”

منبع: Scottgames

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *