اخبار

مجموعه اسباب بازی چوبی فیشرپرایس

مجموعه اسباب بازی چوبی فیشرپرایس

رو نمایی از مجموعه اسباب بازی چوبی فیشرپرایس!

مجموعه اسباب بازی چوبی فیشرپرایس رونمایی شد که از ماه مه در ایالات متحده و بعدها در سال جاری در اروپا در دسترس خواهد بود.

فیشر-پرایس که در صنف تولید اسباب بازی و لگو می باشد، در حال گسترش پورتفولیوی خود با یک خط اسباب‌بازی جدید چوبی است که شامل مجموعه‌ای از محصولات برای کودکان از شش ماهگی تا پنج سالگی است، طراحی شده برای الهام‌بخشی به خلاقیت و ترویج توسعه سالم.

جزئیات مجموعه اسباب بازی Fisher Price Wood

مجموعه اسباب بازی چوبی فیشرپرایس با قیمت مناسب برای هر خانواده‌ای، از چوب‌هایی با منابع تایید شده توسط FSC ساخته شده‌اند و طیف گسترده‌ای از الگوهای بازی را ارائه می‌دهند، از پازل‌ها و بلوک‌های رنگارنگ تا بازی‌های نقش‌آفرینی، موسیقی‌سازی و بیشتر.

آنها همچنین به گونه‌ای ساخته شده‌اند که دوام داشته باشند، به خانواده‌ها این امکان را می‌دهند که آنها را از نسلی به نسل دیگر منتقل کنند.

این مجموعه اسباب بازی چوبی فیشرپرایس به طور انحصاری از ماه مه در فروشگاه Walmart و بعدها در سال جاری در اروپا و مناطق آسیا و اقیانوسیه در دسترس خواهد بود.

Fisher-Price Wood خطی مدرن از بازی‌های پایدار و قابل دسترسی ارائه می‌دهد، با اسباب‌بازی‌هایی که طراحی شده‌اند تا خلاقیت را الهام بخشند و توسعه سالم را ترویج کنند. Fisher-Price Wood دارای طراحی‌های بازیگوش و تم‌های به‌روز است که جذاب هستند و خلاقیت را الهام می‌بخشند.

مجموعه اسباب بازی چوبی فیشرپرایس که در آزمایشگاه بازی این شرکت تست شده‌اند، همچنین به توسعه کودکان کمک می‌کنند با تحریک مغز از طریق بازی‌های آزاد، به کودکان کمک می‌کنند که جهان را به سبک خودشان کشف کنند.

برای اطلاعات بیشتر، به وب‌سایت www.mattel.com مراجعه کنید یا با شماره 01628 500 000 تماس بگیرید.

منبع: MATTEL 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *