اخبار

همکاری کرونیل و شرکت تویولوژی

همکاری کرونیل و شرکت تویولوژی

خبر جدیدی از همکاری کرونیل و شرکت تویولوژی منتشر شده است. کرونیکل، یک ناشر و توزیع ‌کننده جهانی کتاب ‌های تصویری، اسباب‌ بازی‌ها و بازی ‌ها برای همه‌ی سنین، اعلام کرده است که به لیست معتبر برندهای اسباب ‌بازی شرکت تویولوژی پیوسته است.

نمایندگی تویولوژی رسماً در نمایشگاه ماه آینده ToyFest در لاس وگاس آغاز خواهد شد، جایی که کرونیکل نمونه‌هایی از خطوط برندهای برگزیده‌ی جوایز خود را از جمله پتیت کالاژ، بازی‌های ریدلی، گالیسون و مادپاپی را در اتاق نمایشگاه تویولوژی در مرکز بازار جهانی (WMC) به بیش از ۱۳۰۰ شرکت‌کننده خواهد نمایش داد.

درباره همکاری کرونیل و شرکت تویولوژی

بیل میلر درباره همکاری کرونیل و شرکت تویولوژی گفت: «ما نمی‌توانیم بیشتر از این انتظارات خوشحالی داشته باشیم که با تویولوژی همکاری کنیم» رئیس گالیسون و مادپاپی و ناشر بازی‌های ریدلی و پتیت کالاژ، یکی از شعبه‌های کتاب‌های کرونیکل: «از اینکه می‌دانیم که به جمع برندهای معروفی که اعتماد به تخصص تویولوژی در صنعت اسباب ‌بازی داشته‌اند، پیوسته‌ایم، بسیار هیجان‌انگیز است برای ما.»

تویولوژی که نمایندگی تولیدکنندگان در سراسر غرب آمریکا را به عهده دارد، از سال‌ها است که به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی‌های تولید کنندگان شناخته شده است.

«ما بسیار افتخار داریم که نماینده‌ی یک شرکت محترم مانند کرونیکل بوکس باشیم»، گفت: کارل بوخبایندر، مدیر اصلی تویولوژی، اینک. «تویولوژی بر فراز کار با برندهای محترم اسباب‌بازی در سراسر جهان افتخار می‌کند.

افزودن کرونیکل بوکس به پورتفولیوی وندورهای برتر، در کنار همکاری با نمایندگان کتاب و هدیه‌ هایش، به توسعه حضور قابل ملاحظه‌ای در بازار اسباب‌ بازی کمک خواهد کرد.»

در همکاری کرونیل و شرکت تویولوژی برای افزایش هیجان بیشتر در ToyFest، کرونیکل برنامه‌های جدید را در نمایشگاه رونمایی خواهد کرد و به شرکت ‌کنندگان فرصتی را برای برنده شدن در هدایای اختصاصی مانند بسته‌ی کتاب‌های کرونیکل می دهد.

که از پیشنهادهای سال ۲۰۲۴ برندهایی من جمله پتیت کالاژ، بازی‌های ریدلی، گالیسون و لگو در کرونیکل بوکس، و یک کپی امضایی از کتاب «تور و لوکی: هیاهوی خانواده میدگارد» نوشته یافا، جفری براون، ارائه خواهد داد.

منبع : toynews-online

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *